Show Filters

Któż z nas nie marzył o tym, by zobaczyć, jak na twarzy jego dziecka pojawia się słodki uśmiech, a oczy błyszczą ze szczęścia? Z przyjemnością podarują mu Państwo miękką, uroczą pluszową zabawkę, która z pewnością podbije jego dziecięce serce. Pluszowy żółw to idealny prezent na każdą okazję: urodziny, Boże Narodzenie lub po prostu, aby sprawić przyjemność, pluszowy żółw jest tak ładny i kolorowy, że Państwa dziecko z pewnością go pokocha.

Dzięki naszemu wyborowi i zróżnicowanemu katalogowi z pewnością znajdą Państwo ten, który sprawi, że ten prezent będzie chwilą radości dla Państwa malucha.

Żółw pluszowy, który zapewni radość i dobre samopoczucie Państwa dziecku.

Dzieci uwielbiają się bawić, to żadna tajemnica. A zabawa jest bardzo ważna w rozwijaniu ich inwencji i wyobraźni.

Żółw ma silną symbolikę w zbiorowej wyobraźni. Reprezentuje starożytną mądrość, wytrwałość, determinację i zdolność do zachowania spokoju i opanowania emocji

Bawiąc się swoim pluszowym żółwiem, Państwa dziecko będzie mogło wymyślać historie, opowiadając o swoich dziecięcych radościach i smutkach, jak cierpliwemu i troskliwemu przyjacielowi. Pluszowy żółw stanie się jego towarzyszem zabaw i najlepszym przyjacielem.

Państwa dziecko będzie spokojne zasypiając przy jego miękkiej, ciepłej skorupie.

Posiadamy cały katalog w całkowicie przystępnych cenach dla szczęścia dzieci, ale także rodziców.

Pomiędzy niepowtarzalnymi żółwiami ninja,żółwiem morskim,żółwiem pluszowym, który jest zbyt chrupiący,miękki pluszowy żółwi Koopa Troopa pluszowy żółw z gier Mario Bros, nie odmawiaj sobie radości z podarowania mu tego prezentu, który z pewnością go uszczęśliwi.

Nasze urocze pluszowe żółwie tylko czekają, aby Państwa maluch mógł się do nich przytulić, więc wybór należy do Państwa. W rzeczywistości, proszę nie przegapić naszej uroczej kolekcjiKrów pluszowych, które wniosą odrobinę wiejskiego klimatu do Państwa kolekcji. Proszę połączyć ją z wybranym pluszowym żółwiem, aby stworzyć zabawny świat pełen niespodzianek. Te pluszowe zabawki są idealne dla miłośników zwierząt i kolekcjonerów szukających czegoś nowego.

Żółw pluszowy dla słodkich chwil dzielenia się z dzieckiem.

Dzieci uwielbiają się bawić, ale najbardziej pragną spędzać czas z tymi, których kochają

Dzięki miękkiemu pluszowemu żółwiowi będą Państwo mogli dzielić się chwilami śmiechu i radości podczas wspólnej zabawy.

Stworzyć wyimaginowany podwodny świat? Walczyć ze złymi ludźmi, a następnie ucztować na pizzy z serem? Być uczniem samuraja i pytać mądrego i czcigodnego żółwia o radę? Nasz pluszowy żółw pozwala wymyślać wszelkiego rodzaju zabawne i zabawne historie. Państwa dziecko będzie zachwycone mogąc spędzać czas z Państwem i swoim najlepszym przyjacielem ze skorupą.

Mogą Państwo skorzystać z okazji, aby porozmawiać z nim o świecie morskim, faunie i florze, aby porozmawiać o różnorodności biologicznej, którą musimy chronić, a tym samym obudzić jego świadomość ekologiczną.

Państwa dziecko jest za małe na takie zabawy, więc proszę się dobrze bawić głaszcząc jego szyję lub czubek nosa miękką łapką pluszowego żółwia. Odkryje nowe doznania, które rozwijają jego zmysły. Proszę sprawić, by pluszowy żółw mówił zabawnym głosem i usłyszeć głośny śmiech dziecka.

Pluszak w przystępnej cenie o doskonałej jakości.

Kiedy dajemy prezent, mamy nadzieję, że odbiorca doświadczy wielkiej radości. Ale kiedy dajemy prezent dziecku, bardzo ważne jest, aby spełniał on również standardy jakości dla jego dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa. Wszystkie nasze pluszowe żółwie są badane i wybierane tak, aby spełniały te kryteria.

Wykonany z bawełny i poddany obróbce hipoalergicznej, pluszowy żółw jest niezwykle miękki i przyjazny dla skóry dziecka. Szwy są wykonane w taki sposób, że są niezwykle mocne, nie pozwalają na ucieczkę wypełnienia i chronią Państwa dziecko.

Każda część i szczegół są starannie uszyte, aby zapobiec ryzyku uduszenia.

Będą Państwo mogli obserwować, jak Państwa dziecko godzinami bawi się swoim pluszowym żółwiem bez żadnych problemów.

Nasze zabawki pluszowe żółwie można prać w pralce w temperaturze do 30 stopni przy użyciu zwykłego detergentu. W ten sposób pluszowe zabawki żółwie zachowają wszystkie swoje kolory, swój pierwotny kształt, a Państwo będą spokojni o ich poziom czystości, aby zadbać o swoje dziecko.

Co więcej, od 180zł zakupu dostawa jest bezpłatna, a nawet korzystają Państwo ze śledzenia paczki we Francji, Szwajcarii i Belgii. Dlaczego pozbawiać się możliwości uszczęśliwienia dziecka?

Twój żółw pluszowy na prezent jest na Mojpluszak.pl

Ponieważ kochamy dzieci, udostępniliśmy Państwu wyłącznie produkty, których jakość i estetykę zapewniliśmy. Wszystkie nasze pluszowe żółwie są ładniejsze, bardziej miękkie i milsze niż inne.

A ponieważ kochamy również rodziców i wierzymy, że można sprawić przyjemność dziecku, dając mu pluszowego żółwia bez naruszania jego PEL, mamy całą gamę w przystępnych cenach.

Dostarczamy w dowolne miejsce na świecie i mają Państwo możliwość zwrotu pluszaka do nas w ciągu 14 dni, bez dodatkowych kosztów, jeśli nie będzie Państwu odpowiadał. Mogą go Państwo wymienić lub otrzymać pełny zwrot kosztów zakupu dzięki 100% gwarancji zwrotu pieniędzy. </Czemu się wahać?

W Mojpluszak.pl bardzo dbamy o naszych klientów, w przypadku jakichkolwiek pytań lub zamówień, nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty lub czatu.

Nie trać więcej czasu i podaruj swojemu dziecku pluszowego żółwia, o którym zawsze marzyło.