Show Filters

Leniwce, ze swoim wyluzowanym wyglądem i spokojnym tempem życia, kontrastują z innym energicznym stworzeniem,Pingwinem pluszowym. Pingwiny, ze swoim niezdarnym chodem i psotnym urokiem, mogą dodać dynamicznego akcentu do Państwa kolekcji pluszaków leniwców. Połącz nasze pluszowe leniwce i pingwiny, aby stworzyć wyjątkową równowagę relaksu i przygody podczas zabawy i przytulania.

Jeśli Państwo pomyślą o nim jak o zabawce, dziecko pomyśli o nim jak o przyjacielu, dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednią miękką zabawkę dla swojego malucha. Proszę wybrać oryginalnego leniwca, a na pewno znajdą Państwo idealnego towarzysza do drzemki.

W końcu kto śpi lepiej niż leniwiec? Miękki i puszysty, Państwa maluch nie będzie mógł się bez niego obejść.

Dlaczego warto wybrać pluszowego leniwca dla swojego dziecka?

To prawda, że nie pomyśleliby Państwo o nim w pierwszej kolejności; oczywistym wyborem byłyby bardziej klasyczne zwierzęta, takie jak psy, koty czy nawet króliki. Niemniej jednak, wybierając to zwierzę, nauczą Państwo swoje dziecko nowego pojęcia, jakim jest rzadki gatunek. Poczuje ono, że ma w rękach coś cennego i będzie je bardzo cenić.

Co więcej, leniwiec jest bardzo uroczym ssakiem o nietypowym i ujmującym wyglądzie. Jego długie ręce przytulą Państwa malucha, a uśmiechnięta buzia doda mu otuchy przez cały czas.

Oczywiście leniwiec jest okazem często widywanym w kreskówkach i filmach. Jest więc wysoce prawdopodobne, że Państwa dziecko już się z nim zetknęło. Najbardziej oczywistym przykładem jest Zootopie, z niesamowitym Flashem, który jest równie zabawny, co przyjazny.

Wreszcie, jeśli szukają Państwo towarzysza do spania dla swojego dziecka, leniwiec jest najlepszy. Państwa maluch będzie oczarowany miękkością materiału i kojącym ciepłem, które emanuje.

Oczywiście nic nie zastąpi kontaktu z człowiekiem, ale gdy nie jest on dostępny, wysokiej jakości zabawka może zrekompensować różnicę. Teraz pozostaje tylko modlić się, aby Państwa maluch nie spał 18 godzin na dobę, tak jak leniwiec.

Jak wybrać odpowiedniego leniwca dla swojego dziecka?

Chociaż wszystkie leniwce wyglądają podobnie, nie można tego samego powiedzieć o pluszowych zabawkach. W rzeczywistości niektóre są bardziej realistyczne niż inne. Kolory i rozmiary również się różnią. W obliczu tak dużego wyboru można szybko się pogubić, ale podjęcie decyzji nie jest takie trudne.

Jeśli Państwa dziecko jest bardzo małe, najlepiej wybrać mały model. Proszę nie zapominać, że nawet niemowlęta widzą dzieci w swoich pluszakach. Dlatego im mniejsza zabawka, tym lepiej dziecko będzie ją chronić.

Rozmiar ma również znaczenie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Nie chcą Państwo udusić swojego malucha zbyt ciężkim lub nieporęcznym leniwcem. Zabawka musi być również przenośna, aby maluch mógł zabrać ją ze sobą wszędzie i stworzyć tę uroczą, wyimaginowaną więź przyjaźni.

Nie jest konieczne wybieranie realistycznego modelu dla niemowląt. Wręcz przeciwnie, im bardziej pomysłowy, tym bardziej oczaruje najmłodszych. Na stronie znajdą Państwo śliczne leniwce z jasnymi, wyłupiastymi oczami, które dodają otuchy i rozgrzewają serca.

Jeśli Państwa dziecko uwielbia wszystko, co błyszczące, mogą Państwo również wybrać błyszczącego pluszaka. Jeśli chcą Państwo jeszcze więcej kaprysu, dlaczego nie postawić naleniwca jednorożca? Proszę uważać, ten model jest tak uroczy, że prawdopodobnie będą Państwo chcieli ukraść go swojemu dziecku.

Dla starszych dzieci dostępne są bardziej realistyczne pluszaki. Mogą Państwo wybierać między modelami wykonanymi z tkaniny lub futra, które można przytulać bez końca, takimi jakwłosy leniwiec. Modele te są pucołowate i dobrze wystylizowane, aby zapewnić maksymalną czułość. Mogą być używane jako towarzysze lub proste dekoracje. Znajdą tu Państwo nawet pluszowe poduszki do stylowych drzemek.

Zdrowy pluszak dla zdrowego dziecka

Zwracają Państwo uwagę na dietę swojego dziecka i czystość jego ubrań, ale czy kiedykolwiek przyjrzeli się Państwo składowi jego pluszowej zabawki?

W końcu będzie spędzać z nią godziny i dni (a nawet lata), upychając ją wszędzie. Musi więc być w harmonii z jego mikrobiotą i nie powodować żadnych chorób ani reakcji alergicznych.

Wszystkie leniwce dostępne na stronie Mojpluszak są wykonane z hipoalergicznej tkaniny. Głównym składnikiem jest bawełna, znana ze swojej miękkości i poszanowania skóry właściwej.

Co więcej, modele są bezzapachowe, a kolory nie spierają się po praniu. Mogą więc Państwo pozwolić swojemu maluchowi pieścić, dotykać, a nawet gryźć leniwca bez najmniejszych obaw. Po zabrudzeniu wystarczy szybko włożyć do pralki i pluszak jest jak nowy.

Leniwiec pluszowy: uspokajająca obecność

Nie da się być blisko dziecka przez cały czas. Gdy nie ma pana w pobliżu, maluch będzie mógł polegać tylko na swoich pluszowych przyjaciołach, którzy dotrzymają mu towarzystwa. Przytulanka leniwiec może wypełnić samotne chwile dziecka, zapewniając mu przyjaciela i opiekuna.

Mogą Państwo również wykorzystać tę zabawkę, aby nauczyć malucha większej niezależności. Na przykład, w wieku 3 lub 4 lat dziecko będzie w stanie samodzielnie udać się na siodełko lub przynajmniej z towarzyszem.

Jest to również dobra strategia uczenia malucha spania bez mamy i taty w pobliżu.

Oferując mu miękką, uspokajającą postać, pomagają mu Państwo bardziej polegać na sobie. Z czasem będzie w stanie przejąć inicjatywę samodzielnie, ale niewielka pomoc jest zawsze mile widziana.

Proszę nie zwlekać dłużej i wybrać odpowiednią przytulankę dla swojego dziecka. Im wcześniej ją dostanie, tym bardziej będzie w stanie się z nią związać i stworzyć świętą więź, która pozwoli mu spać spokojnie, gdy będzie sam.