Show Filters

Wyruszamy do Australii! Południowy kontynent obfituje w niezwykłą florę i faunę. Ale nie sposób nie myśleć o naszych przyjaciołach koalach, kiedy mówimy o Australii. To właśnie tutaj, wśród drzew eukaliptusowych, znajdą Państwo naszą kolekcję pluszaków koala. Mojpluszak oferuje Państwu przytulanki, z których każda jest równie urocza. Proszę podarować sobie symbol Australii!

Miękka zabawka do chrupania

Koala jest już jednym z ulubionych zwierząt dzieci. Skąd ten szał? Po prostu dlatego, że jego przytulny wygląd sprawia, że chcemy go przytulić. Duże, wyraziste oczy, duże uszy pokryte długimi włosami, okrągła twarz… Wszystkie te kryteria wywołują uczucie miłości do tych uroczych pluszaków. Już na pierwszy rzut oka Państwa dziecko będzie chciało przytulić swojego nowego towarzysza zabaw. W naszej kolekcji znajdą je Państwo w różnych kolorach. Jeśli Państwa dziecko jest wrażliwe na mrugające oczka, proszę wybraćróżowego pluszaka TY koala, który sprawi, że rozpłynie się z radości.

Przytulanka, która pójdzie wszędzie z Państwa dzieckiem

Jeśli Państwa dziecko przechodzi trudny okres i trudno mu się z Państwem rozstać, te pluszowe zabawki zapewnią mu komfort w trudnych chwilach. I szybko staną się ich nowymi najlepszymi przyjaciółmi. Ich pełne miłości oczy sprawią, że dziecko natychmiast poczuje się uspokojone ich obecnością. Czy Państwa dziecko nie chce od Państwa odejść, aby pójść do opiekunki lub do szkoły? Proszę włożyć uroczą przytulankę do plecaka dziecka. W ten sposób za każdym razem, gdy ją wyjmie, będzie mogło ją pocałować i przytulić, tak jak robi to w domu.

Będzie to wspaniały obiekt sensoryczny, ponieważ będzie pełen znajomych zapachów. To świetny sposób na uspokojenie dziecka i sprawienie, by poczuło się dobrze! Lubimy dawać naszym dzieciom prezenty, które przypominają im o naszej miłości do nich. Niezależnie od tego, czy są Państwo rodzicami, czy dziadkami i szukają idealnego prezentu, przytulanki Koala zdobędą miłość Państwa malucha.

Czy Państwa dziecko ma problemy z zasypianiem lub często budzi się w nocy?szara poduszka pluszowa koalabędzie mu towarzyszyć w krainie snów. Dostępny w kilku rozmiarach, ten miękki pluszak o sennym wyglądzie pomoże maluchowi znaleźć drogę do słodkich snów. Przytulony do swojego pluszowego koali, może podróżować przez lasy eukaliptusowe tak, jak zabierze go wyobraźnia. Gdy dziecko obudzi się w nocy, ukoi je do snu, gdy położy na nim głowę.

Znajdź ich ulubioną postać

Ponieważ nasze dzieci nie przestawały śpiewać przez kilka tygodni po obejrzeniu filmu „Tous en scène” lub śmiały się dużo podczas oglądania „Lilo i Stich”, proszę zaoferować im możliwość znalezienia ulubionej postaci za pomocą tych uroczych pluszaków. Dzięki nim mogą ponownie przeżyć najzabawniejsze lub najbardziej pamiętne sceny ze swojej ulubionej kreskówki. Dzień po dniu będą wymyślać nowe historie ze swoimi nowymi przyjaciółmi. Oprócz rozwijania wyobraźni i kreatywności, będą mogły bawić się godzinami, nigdy się nie nudząc.niebieski pluszak Kawaii koala fantasyzachwyci Państwa dziecko. Nie wahaj się, podaruj mu pluszową zabawkę, która naprawdę go ucieszy!

Nowy przyjaciel, aby zrozumieć znaczenie koali

W ostatnich latach Australia poniosła wiele szkód w swojej florze i faunie. Koale, znane również jako leniwce australijskie, są stosunkowo powolne i w ostatnich latach ich liczebność poważnie spadła. Dzięki tym przytulankom koala mogą Państwo zwiększyć świadomość swojego dziecka na temat losu tego małego zwierzęcia. Mogą Państwo użyć pluszaków jako kukiełek, aby wyjaśnić dziecku znaczenie koali w sercu naszej różnorodności biologicznej. Rozbudzą one ciekawość dziecka i pomogą mu zainteresować się przyrodą. Ekologia i ratowanie naszej planety to kluczowe kwestie dla naszych dzieci.

Duży wybór pluszaków koala

Czy Państwa dziecko uwielbia przytulanki z błyszczącymi oczami? Czy docenia miękki dotyk swojej przytulanki? Na naszej stronie Mojpluszak znajdą Państwo ogromny wybór pluszowych zabawek. Pluszowe zabawki we wszystkich rozmiarach. Najmniejsze mogą towarzyszyć Państwa dziecku, gdziekolwiek się ono uda. Największe pluszaki znajdą miejsce na łóżku lub w sypialni Państwa dziecka. Chcą Państwo mieć dziecko koala? Mogą Państwo zamówić mamę koalę i pluszaka niemowlaka. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Proszę również odwiedzić tajemniczy i dziki świat natury z naszą kolekcjąpluszowych wilków. Te majestatyczne stworzenia są często kojarzone z siłą, mądrością i lojalnością. Nasze pluszaki wilki oddają istotę tych fascynujących zwierząt, z ich miękką sierścią i przenikliwymi oczami. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo dodać odrobinę dzikiej natury do swojej kolekcji, czy też podarować wyjątkowy prezent miłośnikowi wilków, nasze pluszowe zabawki z wilkami są doskonałym wyborem. Proszę dać się uwieść ich nieposkromionemu urokowi.

Wysokiej jakości miękkie zabawki

Nasze pluszowe zabawki są wykonywane na zamówienie w warsztacie partnerskim, dzięki czemu możemy zagwarantować, że pluszowe zabawki są zaprojektowane przy użyciu jakościowych, trwałych materiałów. Bierzemy pod uwagę, że małe dziecko może z łatwością włożyć zabawki i pluszaki do buzi, dlatego zdecydowaliśmy się wykonać nasze koale ze zdrowych materiałów.

W trosce o naszą planetę używamy zrównoważonych materiałów do produkcji naszych pluszowych zabawek, aby uniknąć dalszych odpadów i zmniejszyć nasz ślad na planecie. Państwa dzieci zachowają swoje pluszowe zabawki na dłużej, co jest dobre dla Państwa portfela, ale także dla szczęścia dziecka. W ten sposób staramy się chronić przyrodę, zwierzęta i nasze przyszłe pokolenia. Aby zagwarantować bezpieczeństwo Państwa dzieci, codziennie testujemy nasze pluszaki. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem!