Show Filters

Jeśli Państwa dziecko jest zafascynowane wilkami, podarują mu Państwo najlepszy prezent w postaci jednego z naszych pięknych pluszowych wilków. Super miękki pluszowy wilk ma gęste futro, które zapewni dziecku komfort i miękkość. Stanowi odmianę od tradycyjnego pluszowego misia, reprezentując jednocześnie wspaniałe dzikie zwierzę z gór i lasów.

Zabawka pluszowa wilk, sensacja

Doskonale imitująca prawdziwego wilka pluszowa zabawka nie pozostanie niezauważona. Państwa dziecko będzie zachwycone, ponieważ wilk to szlachetne i tajemnicze zwierzę. Jako przodek psów, bardzo je przypomina, zwłaszcza niektóre rasy, takie jak husky czy wilczarz. Wilk to majestatyczne zwierzę o głębokim, inteligentnym spojrzeniu. Nasze pelerynki wilka zachowują elegancję i piękno prawdziwego wilka.

Pluszowy wilk jest oryginalny i nowoczesny. Wilk jest gatunkiem chronionym we Francji i wielu innych krajach. Podarowanie pluszaka wilka to świetny sposób na zapoznanie dzieci z wilkami. Przytulanka będzie okazją do opowiedzenia, jak żyją wilki i jak się komunikują.

Przytulanka wilk: symbol siły, która uspokaja

Kiedy nadchodzi wieczór, niektóre dzieci są podatne na niepokój i mogą bać się przed snem. Zasypianie staje się trudne dla nich i dla ich rodziców, którzy nie wiedzą już, co zrobić, aby je uspokoić. Dzieci najbardziej boją się być same, bez matki lub ojca w pobliżu. Obecność pluszowej zabawki pomaga wypełnić tę lukę.

Wilk jest towarzyskim, inteligentnym i lojalnym zwierzęciem. Reprezentuje siłę i ochronę. Dla dziecka wilk pluszowy nabierze cech wilka. Uspokaja dziecko swoją obecnością i pomaga mu zasnąć w samotności. Jeśli obudzi się w nocy, poczuje pluszowego wilka u swojego boku i będzie mógł spokojnie zasnąć.

Przytulanka dodaje otuchy, gdy rodziców nie ma w pobliżu. Aby nauczyć się zasypiać samodzielnie, dzieci potrzebują przytulanki u boku. Z jego wolfem pluszowym Państwa dziecko będzie czuło się bezpieczne i chronione.

Odkrywanie świata zewnętrznego z pluszowym wilkiem

Pluszowy wilk zachęca do odkrywania świata i przyrody. Dzięki pluszowej zabawce dziecko będzie wymyślać historie, sprawi, że jego pluszak będzie mówił i rozmawiał z nim. Podczas zabawy przeżyje przygody i wydostanie się z ochronnego kokonu domu. Dzięki tym zabawom rozwinie się jego wyobraźnia. Mając wilka w pobliżu, Państwa dziecko poczuje się wystarczająco silne, by odkrywać świat.

Mogą Państwo opowiedzieć dziecku, gdzie żyją wilki, porozmawiać o lasach i otwartych przestrzeniach. Wilki żyją w stadach, którym przewodzi para wilków. Te wilki są lojalne wobec siebie do końca życia. Wataha składa się z rodziców i ich dzieci. Przykład wilków pomaga wyjaśnić życie rodzinne, z jego wartościami lojalności, ochrony i miłości.

Wilk pluszowy stanie się powiernikiem, który ułatwi naukę o życiu w społeczeństwie, a także o wolności.

Zabawka pluszowa wilk: prezent dla młodszych i starszych

Pluszowe zabawki są idealnym prezentem dla dzieci, zwłaszcza jeśli przybierają postać ich ulubionego zwierzęcia. Ale nastolatki i dorośli również uwielbiają pluszaki, a wielu dorosłych pasjonuje się wilkami. Z pewnością ucieszy ich wysokiej jakości pluszak wilk, taki jak pluszaki z kolekcji Mojpluszak.

Pluszowy wilk spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom, i to w każdym wieku. Dla dzieci to dobry kompromis, gdy nie można mieć prawdziwego zwierzaka. Podarowanie pluszaka w prezencie to wyraz miłości i czułości, który zawsze cieszy.

My plush prezentuje najpiękniejsze pluszowe zabawki z wilkiem

W naszej kolekcji wilków pluszowych znajdą Państwo najpiękniejsze modele na rynku. Tkaniny używane do produkcji pluszowych zabawek są wykonane z naturalnych materiałów, takich jak bawełna. Bardzo dbamy o wykończenie i zapewniamy, że szwy są mocne. Pluszowy wilk jest trwały i pozostanie blisko Państwa dziecka przez długi czas.

Miękkość bawełny w pluszowym wilku oznacza, że dziecko może z nim spać. Może przytulać swojego pluszaka w całkowicie bezpieczny sposób i leżeć na nim, gdy jest duży.

W tym samym duchu, a mianowicie fascynującego świata dzikich zwierząt, znajdą Państwo naszą kolekcjęLion pluszowy. Król sawanny, ze swoją majestatyczną grzywą i przeszywającym spojrzeniem, uosabia siłę i wielkość. Nasze pluszowe lwy z niezwykłą dokładnością oddają istotę tych majestatycznych stworzeń. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo towarzysza zabaw, czy efektownego elementu dekoracyjnego, nasze pluszowe lwy są idealnym wyborem dla miłośników dzikiej przyrody.

Jak wybrać pluszowego wilka

Wszystkie nasze pluszowe wilki są odpowiednie dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Wyboru pluszaka dokonają Państwo w zależności od wieku dziecka i rozmiaru pluszaka. Małe i średnie pluszaki wilki są idealne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dla starszych dzieci odpowiednie są wszystkie rozmiary. Nastolatki doceniają duże pluszowe wilki, takie jak naszśliczny pluszowy wilkmierzący 53 cm lubśliczny pluszowy wilkmierzący 38 cm.

Niektóre z naszych pluszowych wilków są dostępne w wielu rozmiarach, jak nasz szary pluszowy wilk. Dla małego dziecka w wieku od 3 lat wybiorą Państwo model 25 cm. Dla większych dzieci lub dorosłych, szary wilk jest również dostępny w rozmiarach 35 cm lub 45 cm. W mniejszych rozmiarach,siedzący pluszowy wilkmierzy 27 cm, a wspaniały uroczy pluszowy szary wilk ma zaledwie 20 cm.

Nasze modele słodkiego wilka pluszowego i słodkiego wilka szarego szczególnie przypominają prawdziwego młodego wilka. Posiadają gęstą, jedwabistą sierść, dzięki czemu spodobają się klientom w każdym wieku do zabawy, dekoracji lub przytulania.