-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Zielony żółw morski pluszowy

67,00 269,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta urocza przytulanka to zielony żółw morski. Nowy towarzysz Państwa dziecka, przyjaciel, na którym mogą odpocząć, ich nowa ulubiona poduszka. Ta urocza i milutka zabawka jest idealna dla dzieci w każdym wieku. Pluszowy żółw jest wykonany z miękkich, wysokiej jakości materiałów, którymi dzieci mogą bawić się całkowicie bezpiecznie. Jest również wytrzymały, więc mogą być Państwo pewni, że wytrzyma wiele przytulania i całowania przez Państwa maluchy.

biała gwiazda dekoracyjna
Zielony żółw morski Pluszowe zwierzę 87aa0330980ddad2f9e66f: 20cm|30cm|40cm|50cm|70cm

Żółw morski

Żółwie mogą żyć nawet 200 lat. Niosą ze sobą ogromną wiedzę i mądrość. Jego skorupa jest symbolem ochrony. Pluszowy żółw to doskonały sposób na zwiększenie świadomości dzieci na temat gadów i dzikiej przyrody. To także zabawny, przyjazny towarzysz, którego dzieci mogą zabrać ze sobą do samochodu, na nocowanie lub gdziekolwiek zabierze je wyobraźnia.

Żółw, matka nas wszystkich

Żółw jest opiekunem noworodków. Chroni i prowadzi nasze dzieci w tym nowym świecie. Zaopiekuje się Państwa maleństwem i zapewni mu miłość i komfort. Żółw reprezentuje również nieśmiertelność i mądrość. Jest to historyczny symbol dla wielu narodów i społeczeństw. Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych żółwi na stronie internetowej.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Zielony

Matériau

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans