Show Filters

Królik pluszowy, aby na nowo odkryć zwierzę znane dzieciom

Króliki są popularne, króliki zaludniają bajki dla dzieci.
Od urodzenia maluchy widzą króliczki wszędzie: na body, piżamkach, skarpetkach, ubraniach, ale także na sprzęcie i akcesoriach do opieki nad dziećmi: pościeli, śliniakach, ręcznikach, naczyniach itp.

Królik jest również domowym przyjacielem, który ze względu na swój rozmiar i niewielką przestrzeń, jaką zajmuje, jest często spotykany w rodzinach z odrobiną ogrodu. Króliki są roślinożerne. Nie zjada innych zwierząt i jest nieszkodliwy dla innych zwierząt i dzieci. Ma zatem życzliwy i całkowicie pozytywny wizerunek.

Królik jest nawet używany na Wielkanoc. W zależności od kraju lub regionu, to nie dzwonki, ale króliki znoszą jajka w ogrodach. Czekamy na niego z niecierpliwością, podobnie jak na Ojca Bożego Narodzenia.

Samo słowo „królik” jest często używane przez rodziców, aby czule nazwać swoje dziecko. Naśladując je, dzieci mogą nazywać swoje pluszaki królikami, tak jak robią to ich rodzice: mon petit lapin, lapin itp.

Króliki mają tak wiele zalet, mają wszystko, co do nich należy. To zwierzę pełne zalet, hojne, ciepłe, łagodne.

Królik przytulanka i postać królika w wyobraźni dziecka

Istnieje wiele rymowanek wyuczonych w domu i w przedszkolu, które zawierają króliki: Mon petit lapin, Mon petit lapin a bien du chagrin, Dans sa maison, un grand cerf itp. W rezultacie królik jest już bardzo bliski dzieciom, nawet zanim zostanie wybrany na pluszową zabawkę.

Królik jest jedną z pierwszych nazw zwierząt, których uczą się dzieci, na długo przed rozpoczęciem przedszkola. Temat farmy jest dobrze reprezentowany w książkach non-fiction dla najmłodszych, a także w grach edukacyjnych, takich jak lotto, memo i gry o jedzeniu. Dzieci mają już dużą wiedzę na temat tych zwierząt: pożywienie, siedlisko, słownictwo dla rodziców i dzieci itp.

literatura dziecięca jest pełna książek z postaciami królików: Bon appétit Monsieur Lapin, La brouille, Les bons amis itd. Istnieją również powracające postacie, zarówno współczesne, jak i starsze: Jeannot Lapin, Pierre Lapin, Simon le superlapin.

Te dzieła literatury dziecięcej są szeroko stosowane w klasach przedszkolnych, a nawet w poprzednich latach w żłobkach i ośrodkach wczesnego dzieciństwa.

Królik jest zawsze przedstawiany na swoją korzyść. Jest hojny, miły, ma przyjaciół. Wszystkie te cechy charakteru można znaleźć w króliczych przytulankach.

Dlaczego dzieci potrzebują pluszaka królika?

Oprócz potrzeby posiadania przytulanki lub przedmiotu przejściowego, u najmłodszych dzieci najważniejsza jest potrzeba otaczania się czułością i łagodnością. Można ją zaspokoić dzięki rodzinie, rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, ale także dzięki zwierzętom domowym, zabawkom lub pluszakom.

Pragnienie posiadania zwierzaka nie zawsze jest możliwe w domu. Towarzysz działa jako powiernik i przyjaciel dziecka. Pluszowy królik może zastąpić zwierzę domowe. Co więcej, wymaga mniej opieki i zajmuje mniej miejsca niż prawdziwy królik. I nie przeniesie żadnych chorób na Państwa dziecko. Wreszcie, w przeciwieństwie do żywego królika lub zwierzątka, można go zabrać ze sobą wszędzie.

Tak więc z największą naturalnością królik jest często spotykany w pluszowej ofercie. Bardzo miękki, pluszowy królik będzie głaskany, przytulany, tak jak prawdziwy królik. Nie tylko maluchy otaczają się króliczymi pluszakami. Gdy dzieci stają się starsze, trzymają swojego pluszowego królika aż do okresu dojrzewania, a często nawet dłużej.

Jakiego króliczka pluszowego powinni Państwo wybrać dla swojego dziecka?

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór pluszowych królików. Będą Państwo mogli kupić pluszowego królika dla chłopców lub dziewczynek w niskiej cenie, we wszystkich rozmiarach oraz w różnych kolorach i wzorach. Pluszaki króliki należą do najpopularniejszych pluszaków wręczanych noworodkom.

Dzięki dużym uszom, małemu ogonkowi i czterem łapkom, zarówno maluchy, jak i starsze dzieci mogą chwycić dowolną część pluszaka, aby go przytrzymać, rzucić, złapać, ssać, żuć, włożyć do ust: podstawowe gesty i potrzeby najmłodszych dzieci.

Zwykłe białe, beżowe, różowe, fioletowe i szare pluszaki króliki spodobają się najmłodszym dzieciom
Dostępne są także pluszaki króliki z dodatkami lub wzorami: królik z gwiazdką, butelką, tęczą, marchewką, truskawką lub królikiem. Królik pluszowy może również służyć jako poduszka.
Królik pluszowy może być również ubrany lub przebrany:królik pluszowy z kapeluszem wieloryba, z zielonym, różowym lub niebieskim strojem, dla przyjemności starszych dzieci.

Jeśli chodzi o gigantyczne pluszowe króliki, w kolorze różowym, białym lub szarym, o wysokości 90 cm, z pewnością zachwycą zarówno maluchy, nastolatki, jak i ich rodziców. Można się w nie wtulić, oprzeć o nie, aby poczytać lub pobawić się.gigantyczny biały pluszowy króliksłuży również jako przedmiot dekoracyjny do sypialni maluchów. Wnosi miękkość, delikatność i komfort, których potrzebują dziecięce sypialnie. Ich pastelowe kolory są kojące.

Nasze króliczki wykonane są z bawełny, dzięki czemu są idealne dla wrażliwej skóry nawet najmłodszych dzieci. Bawełniane przytulanki króliczki z łatwością wytrzymają pranie w pralce, które jest niezbędne do utrzymania odpowiedniej higieny. Ponieważ przytulanki króliczki są często zabrudzone przez ślinienie się i płacz, należy je często prać. Nasze wysokiej jakości przytulanki zachowają swoje kolory i właściwości (miękkość, elastyczność) po kilku praniach.

Czy są Państwo miłośnikami zwierząt? Proszę nie przegapić naszychpluszaków z psem. Psy są lojalnymi, czułymi towarzyszami, a pluszowy pies doskonale uosabia ich lojalność i czułość. Dzięki jasnym oczom i miękkiemu futru, pluszowy pies szybko stanie się Państwa zaufanym przyjacielem.

Niezależnie od tego, czy jest to prezent dla dziecka, czy pocieszenie dla siebie, pluszowy pies lub królik przyniesie bezwarunkową miłość i komfort. Oferujemy wiele różnych kolorów i stylów, aby zaspokoić wszystkie gusta. Dlaczego więc czekać? Proszę nabyć swojego własnego pluszowego psiego towarzysza już dziś!