-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Różowo-niebieski Pluszowy żółw

179,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Przedstawiamy Państwu 60-centymetrowego pluszowego różowego żółwia, który jest tak uroczy ze swoim psotnym uśmiechem! Uwielbia przytulać dzieci, bawić się z nimi i pomagać im odkrywać oceany!

biała gwiazda dekoracyjna
Różowy żółw pluszowy do gryzienia Żółw pluszowy Zwierzę pluszowe 87aa0330980ddad2f9e66f: 60cm

Różowy żółw pluszowy

Ten pluszowy różowy żółw do żucia jest uroczy! Jest dobry jak złoto i uwielbia opiekować się dziećmi! Nowy super przyjaciel!
W dżungli tkanin i przeszyć, mały różowy żółw jest milutkim klejnotem. Z błyszczącymi czarnymi oczami i dużym brzuchem, ten uroczy gad jest świetnym towarzyszem przygód w domu i na zewnątrz. Dzieci uwielbiają bawić się z tą małą kulką futra i futra, a dzięki małej buzi w kształcie serca można nawet dawać jej buziaki.

Żółw, matka nas wszystkich

Żółw jest opiekunem noworodków. Chroni i prowadzi nasze dzieci w tym nowym świecie. Zaopiekuje się Państwa maleństwem i zapewni mu miłość i komfort. Żółw reprezentuje również nieśmiertelność i mądrość. Jest to historyczny symbol dla wielu narodów i społeczeństw. Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych żółwi na stronie internetowej.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe