-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Żółw Ninja Raphael pluszowy

112,00 157,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ten pluszowy żółw jest jak żaden inny: to Żółw Ninja. Słynny żółw Raphael Ninja! Rozpoznają go Państwo po czerwonej opasce na oczach i sai, jego ulubionej broni. Raphael, najodważniejszy i najbardziej buntowniczy żółw w grupie, zrobi wszystko, by bronić swojej rodziny i przyjaciół.

biała gwiazda dekoracyjna
Raphael Ninja Turtle Plush Animal Plush 87aa0330980ddad2f9e66f: 25cm|35cm

Żółw Ninja

Żółwie Ninja to super wyszkolone zmutowane żółwie, które walczą z wszelkiego rodzaju zagrożeniami. Raphael lubi walczyć z wieloma przeciwnikami i jest najodważniejszym z czterech braci. Cieszą się Państwo z dodania tej nowej przytulanki do swojej kolekcji? Dzięki charakterystycznej bandanie i zdeterminowanemu wyglądowi, ten pluszowy Raphael jest gotowy do akcji! Fani w każdym wieku pokochają tego wysokiej jakości pluszaka, wykonanego z dbałością o szczegóły. Raphael to idealny prezent dla dzieci i dorosłych, a także świetny dodatek do kolekcji żółwi Ninja.

Żółw, matka nas wszystkich

Pluszowy żółw Raphael Ninja jest idealny dla wszystkich fanów słynnego serialu animowanego. Ten pluszak został wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić wyjątkową miękkość i trwałość. Pluszowy żółw Raphael Ninja ma również ruchome ręce i nogi, dzięki czemu dzieci mogą się nim bawić i używać go jako zabawki. Jest kompaktowy i lekki, dzięki czemu można go łatwo przenosić.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Czerwony, Zielony

Matériau

Coton

Tranche d'âge

2-15 ans