Kosz

Polska Obsługa Klienta 🇵🇱

–10% TERAZ Z KODEM RDA10

4,4/5 Opinie klientów ★★★★★

Obsługa klienta

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

Znajdź odpowiedź tutaj

Często zadawane pytania

Witryna Mojpluszak.pl  jest w 100% zaszyfrowana, aby nikt inny nie mógł uzyskać dostępu do Twoich danych. Płatności są obsługiwane przez Stripe i Paypal, które są zaufanymi graczami w obszarze transakcji.

Nasze serwery są hostowane w Paryżu we Francji, korzystamy z ekologicznej energii elektrycznej i płacimy podatki we Francji.

Przetwarzamy zamówienie w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie, w zależności od dostępności, zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki zazwyczaj docierają w ciągu 8 dni roboczych, ale maksymalny czas to 15 dni roboczych, ponieważ dostarczamy z Chin.

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem do śledzenia, dzięki czemu będziesz mógł śledzić swoje pluszaki.

Tak, zamówienie można anulować w ciągu godziny od zakupu.

Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@mojpluszak.pl, a my wyjaśnimy Ci procedurę zwrotu. Użytkownik jest jednak odpowiedzialny za pokrycie kosztów wysyłki.

Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia z zakupionego produktu.

Osoby, które złożyły zamówienie na terenie UE, mogą zwrócić produkt w ciągu 14 dni od jego otrzymania i otrzymać zwrot pieniędzy w ciągu miesiąca od jego otrzymania.

Darmowa dostawa

dla zamówień powyżej 224 zł*

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce

Możemy dostarczyć w dowolne miejsce w Polsce

100% Bezpieczeństwa

PayPal / MasterCard / Visa

10% zniżki na cały sklep!

Dołącz do naszej listy klientów VIP i skorzystaj z naszych ekskluzywnych ofert, promocji, prywatnych wyprzedaży i odbierz prezent powitalny.