Show Filters

Pamiętają Państwo tę śliniącą się pluszową zabawkę, gdy byli Państwo dzieckiem? Jeśli ktoś ośmielił się ją panu zabrać, był pan gotów okazać swoje niezadowolenie, krzycząc bez przerwy, ale także płacząc bez końca, aby uniemożliwić mu życie. Przytulanka jest dla dziecka towarzyszem, przyjacielem i powiernikiem! Jednak wielu rodziców kwestionuje sens kupowania dziecku przytulanki. Czy nie zaszkodzi to rozwojowi emocjonalnemu dziecka?

Nie są Państwo pewni, czy podarować prezent noworodkowi, czy po prostu kupić przytulankę dla swojego dziecka. Czy chcieliby Państwo wiedzieć, jakie korzyści może przynieść dziecku pluszowy jeż? Mojpluszak zdradzi je Państwu!

Powody, dla których warto podarować dziecku pluszowego jeża:

  • Zaproszenie do relaksu i zachęca do rozwoju umiejętności motorycznych.

Wrażenie dotykowe miękkiej zabawki w rękach dziecka pomaga mu się zrelaksować, a jednocześnie pomaga mu rozwijać umiejętności motoryczne, w tym chwytanie i manipulowanie przedmiotami.

Jeśli szukają Państwo jeszcze bardziej relaksującego doświadczenia, proszę sprawdzić nasze wspaniałe Lazy Plush. Swoim spokojnym zachowaniem i przytulnym wyglądem leniwce zachęcają do zwolnienia tempa i cieszenia się chwilami relaksu.

Proszę uzupełnić swoją kolekcję, łącząc nasze pluszowe zabawki Jeż i Leniwiec, aby stworzyć atmosferę spokoju i komfortu.

  • Promują rozwój emocjonalny.

Pluszowy jeż może pomóc dzieciom wyrazić następujące emocje: miłość, bezpieczeństwo i komfort. Jego miękkość jest idealna do przytulania, pieszczot i czułych chwil między rodzicami i dziećmi.

  • Towarzysz w odkrywaniu świata.

Państwa dziecko będzie mogło używać pluszowego jeża jako narzędzia do odkrywania swojego otoczenia.

Proszę wybrać naszego pluszowego jeża, aby zachęcić dziecko do przebudzenia

Ta pluszowa zabawka jest idealna dla Państwa dziecka, jeśli chcą Państwo wspierać jego wczesny rozwój.

Gdy dziecko jest małe, rodzicom często trudno jest stwierdzić, czy dobrze sobie radzi. Dając dziecku tę pluszową zabawkę, pomagają Państwo obudzić jego zmysły. Dzięki niej stanie się ono bardziej świadome otaczającego go świata. To najbardziej odpowiedni prezent dla dziecka. To więcej niż przytulanka, to także atrakcyjny przedmiot, który stanie się wiernym towarzyszem Państwa dziecka.

Łącząc różne zapachy wydzielane przez dom (pranie, rodzice, …), nasz pluszowy jeż zapewnia wspierającą rolę dla Państwa dziecka, która pozwoli mu ukoić go podczas snu lub w razie upadku.

Poczucie komfortu i bezpieczeństwa

Nasz jeż pluszowy to nie tylko urocze zwierzątko dla Państwa dziecka. W rzeczywistości, oprócz aspektu materialnego, ten pluszak zapewnia ważne miejsce w życiu Państwa dziecka.

Dzieciństwo to dość delikatny okres, w którym dziecko potrzebuje ogromnej ilości miłości. Wybór naszego pluszowego jeża oznacza umożliwienie dziecku zostania uspokojonym. Niezależnie od tego, czy chodzi o pocieszenie go, gdy jest rozdrażniony, czy o zwalczenie jego lęków, gdy czuje się niepewnie, nasz pluszak będzie idealnym partnerem w życiu Państwa dziecka.

Z naszym pluszowym jeżem Państwa dziecko nigdy nie będzie samo

Od najmłodszych lat dziecko nie potrafi wyrazić swoich uczuć bez płaczu. Nie potrafią powiedzieć rodzicom, że cały czas ich potrzebują. Nasz pluszowy jeż będzie mógł pełnić kilka ról w życiu Państwa dziecka. Jako pierwszy przyjaciel, ten pluszak będzie również towarzyszem zabaw Państwa dziecka.

Niezależnie od tego, czy chodzi o zabranie go na spacer w wózku, zabranie go na spacer czy karmienie, nasz pluszowy jeż będzie idealnym partnerem, który będzie towarzyszył Państwa dziecku w jego codziennym życiu. W nocy Państwa dziecko będzie czuło się mniej samotne dzięki temu lojalnemu towarzyszowi.

Pomaganie dziecku w przezwyciężeniu lęku separacyjnego

Czy Państwa dziecko krzyczy bez żadnego wytłumaczenia, gdy Państwo wstają? Czy zaczyna robić wielką scenę, gdy inna osoba dorosła próbuje je podnieść? Czy Pana/Pani dziecko wpada w złość, gdy tylko odwróci się Pan/Pani plecami? Proszę się nie martwić, te objawy są całkowicie normalne. W rzeczywistości Państwa dziecko może przechodzić przez okres lęku separacyjnego.

Jest to normalna faza i występuje pod koniec pierwszych 3 do 4 miesięcy życia dziecka. Występuje w momencie, gdy dziecko zdaje sobie sprawę, że jest istotą samą w sobie, a nie przedłużeniem ciała matki, jak mogło mu się wydawać. Podczas tej fazy, gdy mama odchodzi, nawet na kilka minut, dziecko doświadcza tego jako prawdziwego porzucenia.

Dlatego też zaproponowanie dziecku naszego pluszowego jeża pomoże mu przezwyciężyć te lęki. W rzeczywistości będzie on projektował na swojego pluszaka tę postać matki, którą musi mieć u swojego boku na stałe, aby wypełnić swoją wewnętrzną pustkę. Przytulanka jeż będzie zatem przedmiotem przejściowym najlepiej dopasowanym do Państwa dziecka, aby pomóc mu przejść przez ten ważny okres w jego życiu.

Nasz pluszowy jeż do pielęgnowania sekretnego ogrodu Państwa dziecka

Nasz pluszowy jeż nie tylko uspokoi Państwa dziecko i pomoże mu dobrze się wyspać, ale także stanie się jego największym powiernikiem. Z biegiem lat ta pluszowa zabawka będzie towarzyszyć dziecku coraz rzadziej, pozostając mądrze w jego pokoju, gdzie będzie odgrywać rolę strażnika jego sekretnego ogrodu. Gdy dziecko dorośnie, nasz pluszowy jeż będzie przypominał mu wszystkie te wspomnienia, od najsmutniejszych po najbardziej wzruszające, które mogli dzielić razem.

W rzeczywistości pluszowy jeż posiada tę „magiczną moc”, która pozwala dziecku, gdy już dorośnie, łatwo połączyć się ponownie ze swoimi przeszłymi i obecnymi emocjami. Dzięki temu może pozwolić sobie na wyrażanie emocji i odpuszczenie.

Zaufaj My Plush, aby mieć najlepszego pluszowego jeża

Jeśli chcą Państwo podarować jeża pluszowego swojemu dziecku, mogą Państwo polegać na Mojpluszak. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu jeże pluszowe 35 cm lub 45 cm w bezkonkurencyjnych cenach.

Podaruj swojemu dziecku miękkiego jeża zżółtym futerkiemlub naszegouroczego brązowego pluszowego jeżaz puchem na brzuszku. Pokocha ich urocze twarze i miękkość.

Gdy już wybiorą Państwo swój model, wystarczy złożyć zamówienie, a my dostarczymy pluszowego jeża tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli chcą Państwo kupić wysokiej jakości pluszowe zabawki jeże w przystępnych cenach, to są Państwo dokładnie tam, gdzie trzeba. Co więcej, oferujemy darmową dostawę przy zakupach o wartości 180zł lub więcej. Nie ma wymówki, by nie kupić jednego z tych uroczych stworzeń.