Show Filters

Przytulanki, ci ciepli, opiekuńczy przyjaciele

Przytulanki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością zarówno wśród rodziców, jak i najmłodszych. Mają wiele zalet, które sprawiają, że są zabawkami towarzyszącymi dzieciom od urodzenia. Nazywa się je „doudou”, gdy przywiązują się do nich i przywiązują do nich szczególną wagę. Towarzyszy im na co dzień, stając się ich powiernikiem. Przyczynia się do ich rozwoju psychicznego i intelektualnego.

Odgrywa na przykład ważną rolę w rozbudzaniu zmysłów. W niektórych sytuacjach uspokaja je. Z tą zabawką czują się bezpiecznie, gdziekolwiek są. Ta pluszowa zabawka ma znajomy zapach, który przypomina im o domu, gdy są w przedszkolu lub szkole.

Specjaliści zalecają prawidłowy wybór przytulanki dla dziecka. Wśród zasad, których należy przestrzegać, jest metoda produkcji, która musi być zgodna z obowiązującymi normami europejskimi. Celem jest ochrona zdrowia, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa dzieci. Należy również wziąć pod uwagę ich wiek. Zabawki muszą pomagać im rozkwitać i rozwijać się. Zabawki dostępne na rynku są klasyfikowane według tego kryterium. Lista kryteriów obejmuje wygląd zabawki. Może ona przedstawiać zwierzę, przedmiot, roślinę, postać z kreskówki lub osobę. Obecnie dostępne są woreczki Tortank przedstawiającepostacie z kreskówek Pokémon.Niektóre zabawki mogą być bardziej przystępne cenowo niż inne, gdy są lepsze. Są one dostosowane do potrzeb dziecka. Rodzice mogą poprosić sprzedawcę lub specjalistę o pomoc w znalezieniu idealnej miękkiej zabawki dla dziecka. Specjaliści ci są uzbrojeni, aby zaoferować rodzicom potrzebne porady.

Powody, dla których warto kupić pluszaka Tortank dla swojego dziecka

Jako miękka zabawka, ta zabawka odgrywa wiele ważnych ról. Odgrywa rolę w psychologicznym i emocjonalnym rozwoju dziecka.

Państwa kolekcja Pokemonów musi koniecznie zawierać mitycznego Pokemona Tortank, ponieważ jest to Pokemon pierwszej generacji.

Występuje pod postacią tortue, która ewoluowała kilka razy w grze. Wtajemniczeni wiedzą, że jest to ewolucja Carabaffe z 36 poziomu, która z kolei jest ewolucją Carapuce z 16 poziomu.

A od 6 generacji Tortank może przekształcić się w Mega-Tortank, jeśli trzyma Tortankite.

Poczucie bezpieczeństwa

Psychologowie nadają tej przytulance nazwę obiektu przejściowego. Ta zabawka pozwala dziecku zachować orientację, gdziekolwiek się znajduje. Czuje się bezpiecznie, nawet jeśli jest daleko od domu, a przede wszystkim od matki. Jest nasączona zapachem matki, dzięki czemu dziecko czuje się bezpiecznie. Jest to opcjonalne, ponieważ dziecko może mieć psychiczny obiekt przejściowy. Jednak posiadanie fizycznego przedmiotu ułatwia separację. Czy zauważyli Państwo, że dzieci często trzymają go w ramionach i kładą obok serca? Ten pozornie nieistotny gest ma znaczenie. Jego zabawka daje mu pewność siebie.

Towarzystwo

Z czasem między dzieckiem a jego miękką zabawką tworzy się więź. Tortank staje się jego przyjacielem. Gdy dziecko rośnie, wydaje się dzielić swoimi doświadczeniami z zabawką. Staje się ona częścią jego świata. Czasami zwierza się jej jako komuś, kto może go zrozumieć i wysłuchać. Niektóre dzieci lepiej wyrażają swoje uczucia, gdy są ze swoją miękką zabawką. Jest to ich codzienny towarzysz zabaw. Później może stać się częścią ich najcenniejszych wspomnień.

Zabawka

Ten przedmiot to przede wszystkim zabawka, która rozwija wyobraźnię dziecka. Jego kolorystyka i wzornictwo zostały zaprojektowane tak, aby spełniał tę rolę. Pluszowa zabawka Tortank przypomina dziecku na przykład świat Pokémonów. Dzięki niemu tworzy wyimaginowany świat, w którym może bawić się z innymi postaciami ze swojej ulubionej kreskówki.

Pluszak dostosowany do wieku dziecka

Aby skorzystać z jego zalet, należy starannie wybrać pluszaka dla dziecka. Na liście parametrów, które należy wziąć pod uwagę, znajduje się wiek.

Od 0 do 36 miesięcy

Dzieci w tej grupie wiekowej są nadal delikatne i nie należy lekceważyć ich wyboru zabawki. Rodzice muszą zadbać o ich bezpieczeństwo i zdrowie. Ogólnie rzecz biorąc, kocyki dla niemowląt powinny być miękkie i hipoalergiczne. Powinien również mieć odpowiedni rozmiar dla dziecka. Ważne jest, aby sprawdzić każdy element, taki jak oczy. Mogą się one poluzować i spowodować wypadek. Dla dziecka można wybrać zabawkę z haftowanymi oczami.

Od 3 do 5 lat

Od 3 roku życia miękka zabawka Państwa dziecka staje się jego przyjacielem. Wymyśla historie, w których odgrywa ona ważną rolę. Dba o nią i często trzyma ją blisko siebie. Zabierają ją nawet ze sobą do łóżka, gdy śpią. Zdradza mu swoje sekrety. Podarowanie mu Pluszaka z wizerunkiem Tortanka może być dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli przedstawia on jego ulubioną postać z kreskówki.

W tym wieku można podarować mu kilka pluszowych zabawek. Najlepiej, aby były one odporne na wstrząsy i łatwe do czyszczenia.

Po 5 roku życia

W wieku 5 lat dzieci stopniowo odrywają się od swoich miękkich zabawek. Oddzielają się od niej, gdy są w szkole. Ale nadal jest to ich ulubiony towarzysz zabaw. Od tego wieku można zaoferować mu większą zabawkę, która dostosuje się do jego wielkości. W tym sensie pluszowy Tortank jest zawsze opcją, do której rodzice mogą się zwrócić.

Wysokiej jakości pluszak, który jest łatwy w pielęgnacji

Istnieją inne parametry, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze miękkiej zabawki dla dziecka. Obejmują one bezpieczeństwo, materiał produkcyjny i konserwację.

Bezpieczeństwo

Państwa dziecko wszędzie zabierze swoją zabawkę. W tym celu musi ona być :

  • Solidna: bezpieczna kołdra jest odporna na warunki atmosferyczne. Zachowuje futro, oczy, uszy, usta i wszystkie inne elementy swojego ciała pomimo wstrząsów.
  • Zgodny z normami CE i NF.
  • Dostosowane do jego wieku: należy unikać zabawek na baterie, na przykład.

Materiał

Zabawka musi być wykonana z materiału, który szanuje zdrowie i dobre samopoczucie dziecka. Misie mogą być wykonane na przykład z bawełny lub wełny. Bawełna jest preferowana ze względu na swoją miękkość i odporność na pranie w gorącej wodzie. Wełna ma właściwości izolacyjne. Kołderka zapewnia dziecku ciepło w zimie. Niezależnie od wybranego materiału, najważniejsze jest, aby upewnić się, że jest hipoalergiczny.

Pielęgnacja

Dzieci noszą swoje zabawki ze sobą wszędzie. Zabrudza się ona w ruchu i wymaga regularnej konserwacji. Bakterie mogą szybko je zaatakować i zaszkodzić zdrowiu właściciela. Aby uniknąć tych problemów, zalecamy wybór pluszaka wodoodpornego, który można prać w temperaturze co najmniej 30°C. Zabawka ta wymaga regularnego prania, aby pozostała czysta, tj. co najmniej raz w miesiącu.

Cena

Na rynku dostępne są różne modele pluszowych zabawek w zależności od ich ceny. Mogą Państwo wybrać ten, który odpowiada Państwa dziecku w zależności od budżetu. W tym celu wysokiej jakości zabawka Tortank może być przystępna cenowo. Aby wybrać odpowiednią miękką zabawkę dla swojego dziecka, można skupić się na jej trwałości, łatwości pielęgnacji i korzyściach medycznych.

Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu przeglądanie naszego sklepu w poszukiwaniu ulubionego Tortanka dla siebie, swoich dzieci lub innego fana Tortanka Pokemon.