Show Filters

Aby ułatwić przejście z domu do szkoły, proszę pomyśleć o pluszowym plecaku! Państwa dziecko będzie mogło nosić swojego ulubionego pluszaka bezpośrednio na plecach, jego najlepszego sprzymierzeńca, który będzie mu towarzyszył przez cały dzień.Pingwin,Licorn,jeż, Pikachu, Olaf, Hello Kitty, Mickey czy nawet Superman, odkryj nasz wybór na stronie Mojpluszak.pl.

Dlaczego warto wybrać pluszowy plecak dla swojego dziecka?

Pluszowy plecak to znacznie więcej niż tylko plecak! Dla Państwa dziecka reprezentuje on dom, bezpieczny i otaczający. W kontekście takim jak szkoła, gdzie Państwa dziecko jest oddzielone od swoich rodziców i domu, ten plecak będzie w stanie pełnić funkcję „doudou”. Przedmiot przejściowy, który ułatwi codzienne życie i doda otuchy, gdy będzie tego potrzebować.

Jego przytulny plecak, który zna i do którego może się przytulić o każdej porze dnia, przyniesie mu komfort i czułość przy najmniejszym zanurzeniu. Już sam widok jego plecaka może sprawić, że dziecko poczuje się uspokojone! Jego torba stanowi więc powiązanie i towarzysza podróży.

Codzienny sprzymierzeniec

Oprócz tego, że pluszowy plecak jest przydatny do noszenia rzeczy osobistych, stanie się on prawdziwym sprzymierzeńcem Państwa dziecka i będzie mu towarzyszył podczas wszystkich jego przygód! Poza atrakcyjną wartością rynkową, pluszowy plecak Państwa dziecka nabierze prawdziwego wymiaru sentymentalnego.

Ten miękki, delikatny i uroczy materiałowy przedmiot będzie przypominał mu o jego przywiązaniu i otoczeniu. Co więcej, pluszowe plecaki sprzedawane na stronie Mojpluszak.pl mają fajne wzory. Państwa dziecko będzie mogło się nimi bawić i wymyślać historie. Proszę więc nie zwlekać dłużej i sprawić swojemu dziecku prezent, który przyniesie mu radość, miękkość i dobry humor i który okaże się doskonałym substytutem Państwa obecności.

Pomyśl o tym: Dodaj odrobinę owocowej świeżości dzięki naszym uroczymowocowym czarom, aby rozjaśnić dzień.

Jak wybrać odpowiedni pluszowy plecak dla dziecka

Inwestycja w dobry plecak jest bardzo ważna dla pleców i postawy dziecka. Wynika to z faktu, że dziecko wciąż rośnie i potrzebuje wysokiej jakości sprzętu, który będzie je wspierał. Wykonany z pluszowego materiału plecak Państwa dziecka będzie stosunkowo miękki i lżejszy niż standardowy plecak. Proszę jednak uważać, aby go nie przeciążać, aby chronić kręgosłup malucha.

Należy unikać toreb na ramię, ponieważ ciężar ładunku nie jest równomiernie rozłożony na plecach dziecka. Może to prowadzić do złej postawy i bólu pleców lub szyi. Dlatego lepiej jest używać plecaka z paskami, takiego jak ten, który oferujemy na Mojpluszak.pl. Nasze pluszowe plecaki gwarantują wygodę i lekkość dla Państwa dziecka przez cały dzień!

Wskazówki dotyczące dobrego noszenia plecaka

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących wyboru i odpowiedniego dopasowania pluszowego plecaka dla dziecka. Przede wszystkim ważne jest, aby był on dostosowany do jego wzrostu: jeśli dziecko jest w wieku przedszkolnym, należy wybrać plecak, który jest jak najmniejszy i jak najlżejszy. Co więcej, nie będzie miało zbyt wielu rzeczy do noszenia, więc nie będzie ich obciążać. Proszę pamiętać o sprawdzeniu zawartości pluszowego plecaka dziecka przed wyjściem do szkoły, aby upewnić się, że jest wypełniony tylko niezbędnymi rzeczami.

W celu prawidłowego ułożenia: plecak nie powinien być wyższy niż ramiona dziecka i nie szerszy niż jego plecy. Paski na ramiona powinny być regulowane, tak aby plecak można było umieścić nad pupą dziecka. Proszę powiedzieć dziecku, że nie zaleca się noszenia pluszowego plecaka na jednym ramieniu, ponieważ może to wytrącić je z równowagi i spowodować skrzywienie kręgosłupa. Proszę regulować różne ustawienia bezpośrednio na plecach dziecka i regularnie je sprawdzać. Dzieci rosną bardzo szybko!

Aby sprawdzić, czy dziecko prawidłowo nosi plecak, powinno być w stanie chodzić wyprostowane z rękami po obu stronach ciała, bez trzymania się pasków na ramionach.

Kolejna wskazówka: proszę zachęcać dziecko do kucania, aby podnieść plecak z ziemi na swoim poziomie, zamiast schylać się, aby go podnieść. To ochroni jego plecy. Aby założyć plecak, proszę doradzić dziecku, aby położyło go na swoim poziomie (na przykład na stole), zanim będzie mogło bezpiecznie założyć paski na ramiona!

Czy Państwo wiedzą?

Wypełniony plecak Państwa dziecka nie powinien ważyć więcej niż 10% masy jego ciała. Proszę więc zważyć pełną torbę i szybko policzyć, aby dowiedzieć się, czy plecy dziecka są odpowiednio chronione.

Wysokiej jakości pluszowy plecak

Sklep internetowy Mojpluszak specjalizuje się w wysokiej jakości pluszowych zabawkach. Na stronie znajdą Państwo liczne modele, które zadowolą każdego członka rodziny. Zdrowe i bezpieczne dla Państwa dzieci pluszaki sprzedawane na Mojpluszak.pl są wykonane głównie z miękkiej, hipoalergicznej bawełny. To samo dotyczy pluszowych plecaków z tej kategorii.

Bez ryzyka alergii lub nieprzyjemnych wrażeń dla Państwa malucha. Praktyczne, można umieścić pluszowy plecak w pralce (delikatny program), aby usunąć wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia, które mogą się w nim osadzić. Mojpluszak.pl jest punktem odniesienia w branży tworzenia pluszaków i jest zaangażowany w swoją linię produkcyjną. Mogą Państwo zaufać Mojpluszak.pl przy wyborze idealnego plecaka dla swojego dziecka. Odkryj szeroką gamę modeli i znajdź ulubionego bohatera swojego dziecka. Będą Państwo wyposażeni i gotowi na przygodę!