-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszak Miękka Leafeon

90,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Urocza przytulanka przedstawiająca Pokémona Phyllali. Phyllali jest jedną z ewolucji Evoli. Małe stworzenie z jasnym futrem i liśćmi. Proszę dodać tego pluszaka do swojej kolekcji Pokémonów.
.

Phyllali Plush to pluszak w kształcie małej zielonej jaszczurki. Wykonany jest z miękkiej tkaniny frotte i wypełniony poliestrem. Pluszak ma 15 cm wysokości i 10 cm szerokości. Phyllali to jaszczurka żyjąca na drzewach i krzewach. Ten pluszak jest idealny dla dzieci w wieku od 3 lat.

biała gwiazda dekoracyjna
Phyllali pluszowy Evoli pluszowy Pokemon pluszowy Materiał: Bawełna

Phyllali

Ten niezwykły Pokémon jest aromatyczny, a jego liście wydzielają wyjątkowy zapach. Jego ogon jest jak ostre ostrze, dzięki czemu może rozłupywać ogromne drzewa na dwie części.

Nasza mała przytulanka Phyllali jest idealna zarówno dla młodszych, jak i starszych! Phyllali jest super miękki i milutki, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania. Dzieci pokochają jego wyjątkowy wygląd i duże uszy. Phyllali jest świetnym towarzyszem spacerów, snu i zabawy. Jest również łatwy do czyszczenia, dzięki czemu jest idealny dla małych dzieci.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Pokémon

Pikachu, Salamèche, Bulbizare czy Carapuce? pytanie, które naznaczyło całe pokolenie… Jeśli również jesteś fanem lub nostalgicznie wspominasz uniwersum Pokémon, odkryj całą naszą kolekcję pluszaków Pokémon w naszym sklepie. Proszę złapać je wszystkie!

Pokemon pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériau

Coton

Tranche d'âge

0-15 ans

Kolor

Brązowy