-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Pluszak Miękki Eevee

157,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Uroczy, miękki i milutki pluszowy Pokémon Evoli. Z futrzanym kołnierzem, małymi różowymi łapkami i szerokim uśmiechem, ten Pokémon zachwyci Państwa dziecko.

Proszę kupić tego uroczego, miękkiego pluszaka Evoli dla swoich dzieci, a pokochają go! Pluszak jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo miękki w dotyku. Jasne oczy i dziarskie uszy Evoli dodają tej pluszowej zabawce odrobinę uroczej osobowości. Dzieci będą mogły wyobrazić sobie różne przygody z tym miękkim przyjacielem jako nowym towarzyszem zabaw!

biała gwiazda dekoracyjna
Miękka przytulanka Evoli Pokemon Materiały: sznurek bawełniany i wełna

Evoli

Ta przytulanka Evoli rozśmiesza nas i wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Chcemy zabrać go ze sobą na wszystkie nasze największe przygody.

Wykonana z miękkiej mikrofibry przytulanka jest hipoalergiczna i przyjazna dla skóry dzieci. Zaokrąglony kształt pluszaka Evoli sprawia, że jest on łatwy do trzymania w ramionach, a jego uśmiechnięta buzia roztopi dziecięce serca.
Pluszak Evoli jest idealnym prezentem dla dzieci w każdym wieku i z pewnością będzie wiernym towarzyszem przez wiele lat.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Pokémon

Pikachu, Salamèche, Bulbizare czy Carapuce? pytanie, które naznaczyło całe pokolenie… Jeśli również jesteś fanem lub nostalgicznie wspominasz uniwersum Pokémon, odkryj całą naszą kolekcję pluszaków Pokémon w naszym sklepie. Proszę złapać je wszystkie!

Pokemon pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Corde de Coton & Laine

Taille

30cm

Kolor

Brązowy