-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszak Charmander Zabawka Niesamowity Pokemon

99,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta urocza mała przytulanka to Pokémon Salamèche, podstawowy Pokémon, zanim ewoluował w Dracaufeu. Dwunożny gad, który jest cały w ogniu i płomieniach i zbyt słodki, by go przytulać. Ten pluszowy Salamèche jest idealny do sypialni lub pokoju zabaw Państwa malucha. Wykonana z wysokiej jakości materiałów pluszowa zabawka Salamèche jest solidnie zbudowana, aby wytrzymać wiele przytulania. Jest również bardzo miękka, dzięki czemu jest przytulnym towarzyszem podczas drzemki lub przed snem. Co więcej, ten pluszak ma precyzyjne detale, które ożywiają postać Salamèche. Państwa dziecko pokocha przytulanie się do tego uroczego pluszaka.

biała gwiazda dekoracyjna
Salamèche Pluszowy Pokemon Pluszowy Dracaufeu Pluszowy 87aa0330980ddad2f9e66f: 20cm

Salamèche

Salamèche to uroczy Pokémon z płonącym ogonem. Płomień ten płonie inaczej w zależności od nastroju i stanu. Kiedy pada deszcz, wokół jego ogona tworzy się para. To małe, milutkie stworzenie jest idealne dla dzieci w każdym wieku. Wykonana z miękkich, pluszowych materiałów pluszowa zabawka Salamèche z pewnością będzie hitem dla każdego, kto ją spotka.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Pokémon

Pikachu, Salamèche, Bulbizare czy Carapuce? pytanie, które naznaczyło całe pokolenie… Jeśli również jesteś fanem lub nostalgicznie wspominasz uniwersum Pokémon, odkryj całą naszą kolekcję pluszaków Pokémon w naszym sklepie. Proszę złapać je wszystkie!

Pokemon pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

20cm

Kolor

Pomarańczowy

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

5-7 ans