-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszak Stich Miękka Zabawka

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

10-centymetrowy pluszowy Stitch jest taki słodki, jego oczy błyszczą i po prostu chce być przytulany. Świetny towarzysz wszystkich aktywności Państwa dziecka. Nasz mały niebieski potwór jest spełnieniem marzeń! Oto najnowszy członek naszej rodziny, przytulanka Stitch! Ten milutki stworek z pewnością stanie się ulubionym towarzyszem Państwa dziecka. Wykonany z miękkich, miłych w dotyku materiałów pluszak Stitch ma idealny rozmiar do przytulania i noszenia. Państwa dziecko pokocha jego duże niebieskie oczy i uroczą buzię. Pluszak Stitch jest również idealny do zabawy dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji.

biała gwiazda dekoracyjna
Mały Stitch pluszowy Disney Stitch pluszowy 87aa0330980ddad2f9e66f: 10cm

Ścieg

Przyjaciel jak żaden inny, ale idealny towarzysz zabaw dla Państwa dziecka. Miękka, milutka zabawka, która sprawia, że chce się ją przytulić. Z pewnością wytrzyma wiele godzin przytulania. Zamów teraz i pozwól swojemu dziecku odkryć radość z posiadania własnego pluszaka Stitcha!

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Disneya

Odkryj naszą kolekcję pluszaków z ulubionymi bohaterami kreskówek: Król Lew, Mała Syrenka, Lilo i Stich, Mickey, Królowa Śniegu i wielu innych. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki Disneya na naszej stronie internetowej.

Disney pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

10cm

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

0-15 ans