-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Pluszak Nocna Furia Czarny

134,00 224,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj historię i podziwiaj naszego czarnego smoka Krokmour, to mały czarny smok zbyt uroczy i tak lojalny wobec robaków, jest przyjazny.

Bohater kreskówki o smokach, ma na imię Szczerbatek. Jest przyjacielem ludzi i najsprytniejszym ze smoków.

biała gwiazda dekoracyjna

Ostatni ocalały z wyginięcia Nocnych Furii

Czy Państwa dziecko jest fanem Szczerbatka, ostatniego ocalałego po wyginięciu Nocnych Furii? W takim razie podaruj mu tego fantastycznego czarnego smoka Szczerbatka i pozwól mu wejść do świata prawdziwego smoczego jeźdźca i przeżyć z nim niezwykłe przygody.
To najszybszy i najsłodszy smok na świecie! Ten pluszowy smok ma idealny rozmiar, aby dziecko mogło się do niego przytulać i bawić.

Najzabawniejszy i najsłodszy smok ze wszystkich

Szczerbatek, ostatni ocalały, stał się ulubionym smokiem dzieci! Uwielbia psocić i zawsze troszczy się o swoich przyjaciół. Jest lojalny i czuły!
Jest tak łagodny, że można z nim zasypiać i przytulać się do niego.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Czarny

Materiał

Bawełna