-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszowy słoń Dumbo

90,00 202,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta wspaniała przytulanka przedstawia słonia Dumbo. Mały słonik z wielkimi uszami, które pozwalają mu latać. Ten bohater Disneya stanie się nowym najlepszym przyjacielem Państwa malucha. Dumbo to uroczy, milutki pluszak, którego pokochają dzieci. Jest miękki w dotyku i idealny do przytulania, dzięki czemu jest świetnym towarzyszem przed snem. Co więcej, Dumbo to także świetna zabawka do zabawy. Państwa dziecko będzie miało wiele godzin zabawy z tą uroczą postacią.

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowy słoń Dumbo Disney Plush 87aa0330980ddad2f9e66f: 25cm|35cm|45cm|55cm

Dumbo

Gwiazda cyrku w Państwa domu, ku uciesze Państwa dzieci. Niech odlecą na wspaniałe przygody. Państwa dziecko pokocha przytulanie się do tego miękkiego i milutkiego pluszaka, który będzie również wspaniałą ozdobą ich sypialni. Dumbo to uroczy pluszak dla dzieci, idealny do przytulania i zabawy. Dumbo jest bardzo miękki i przytulny, dzięki czemu jest świetnym towarzyszem dla Państwa malucha. Jest również trwały i dobrze wykonany, więc mogą być Państwo pewni, że przetrwa wiele godzin zabawy.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Disneya

Odkryj naszą kolekcję pluszaków z ulubionymi bohaterami kreskówek: Król Lew, Mała Syrenka, Lilo i Stich, Mickey, Królowa Śniegu i wielu innych. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki Disneya na naszej stronie internetowej.
Disney pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans