-10% Kod DCN10 do 01/01/2024

Pluszak Stich i Scrump

134,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ten uroczy pluszak przedstawia Sticha trzymającego Scrumpa między łapami. Scrump to pluszak Lilo z bajki LIlo i Stich. Miękka, kochająca przytulanka, którą po prostu trzeba mieć.

Disney’s Stitch i Scrump to urocza i zabawna para, która zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych. Te dwie postacie ze słynnego serialu animowanego “Przygody Sticha” są idealne do przytulania i zabawy. Scrump to uroczy i czuły pluszak, a Stich to uroczy kosmita o wielkim sercu. Obie pluszowe zabawki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są bardzo miękkie w dotyku. Przytulanki Stitch i Scrump to świetny prezent dla dzieci w każdym wieku.

biała gwiazda dekoracyjna
Stitch and Scrump Plush Stitch Plush Disney a7796c561c033735a2eb6c: Zielony

Stitch and Scrump

Scrump to szmaciana lalka Lilo, którą postanawia ona adoptować na samym początku ich historii. Zaadoptuj tę uroczą przytulankę i pomóż swojemu dziecku przeżyć wspaniałe przygody Lilo i Sticha.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Disneya

Odkryj naszą kolekcję pluszaków z ulubionymi bohaterami kreskówek: Króla Lwa, Małą Syrenkę, Lilo i Sticha, Mikiego, Królową Śniegu i wielu innych. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki Disneya na naszej stronie internetowej.

Disney pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Zielony

Matériau

Coton

Tranche d'âge

>3

Rozmiar

25cm