-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Pluszak Stich Brelok do kluczy

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Uroczy pluszowy brelok do kluczy od Stitch. Ta pluszowa zabawka jest niezwykle miękka i urocza! Czego tu nie kochać? Można go zabrać ze sobą wszędzie dzięki małemu łańcuszkowi i zawiesić na torbie lub kluczach.

Proszę odkryć nasz pluszowy brelok Stitch! Ten super miękki i przytulny brelok jest idealny zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Proszę przypiąć go do kluczy, plecaka lub torebki, aby nadać mu odrobinę osobowości.

Nasz brelok Stitch jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada misterne szwy. Jego duże niebieskie oczy i uroczy uśmiech z pewnością wywołają uśmiech na Państwa twarzy.

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowy brelok do kluczy Stitch Plush Disney Plush Materiały: Bawełna

Ścieg

Uwielbiamy jego uroczą główkę i kolczaste włoski na głowie! Miękka, przytulna pluszowa zabawka przedstawiająca ulubionego potwora Państwa malucha. Podaruj prezent szczęścia z naszym pluszowym brelokiem Stitch. Z pewnością zostanie on doceniony przez każdego, kto go otrzyma. Proszę zamawiać już dziś!

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Disneya

Odkryj naszą kolekcję pluszaków z ulubionymi bohaterami kreskówek: Król Lew, Mała Syrenka, Lilo i Stich, Mickey, Królowa Śniegu i wielu innych. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki Disneya na naszej stronie internetowej.

Disney pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

1-15 ans

Rozmiar

12cm