-10% Kod DCN10 do 01/01/2024

Pluszak Stich Fantasy

134,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj naszą fantastyczną pluszową Stitch, ma niebieskie futro z dużymi zabawnymi różowymi uszami, jej futro jest tak miękkie, że dziecko pokocha ją i zabierze ze sobą wszędzie.

Nasza pluszowa zabawka jest bardzo praktyczna, aby pomóc dziecku zasnąć, a także może być używana jako dekoracja sypialni Państwa malucha. Dzięki temu wspaniałemu pluszakowi z pewnością uszczęśliwią Państwo ludzi! Proszę dodać tę uroczą przytulankę do kolekcji zabawek swojego dziecka już dziś! Będzie bardzo szczęśliwe ze swoim nowym pluszowym towarzyszem, który odmieni jego codzienne życie.

biała gwiazda dekoracyjna
2371-e6d927.jpeg

Fantastyczna przytulanka!

Czy Państwa dziecko jest fanem Lilo i Sticha? W takim razie dlaczego nie podarować mu tej fantastycznej przytulanki Stitch, która jest tak urocza i miękka.
Pokocha możliwość zasypiania obok tego wspaniałego pluszaka, który ma wiele jakości, która jest idealna dla Państwa dziecka! Proszę nie przegapić tego miękkiego pluszaka, który uszczęśliwi Państwa dziecko.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Disneya

Odkryj naszą kolekcję pluszaków z ulubionymi bohaterami kreskówek: Król Lew, Mała Syrenka, Lilo i Stich, Mickey, Królowa Śniegu i wielu innych. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki Disneya na naszej stronie internetowej.

Disney pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériau

Coton

Rozmiar

18cm

Kolor

Niebieski