-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Jasnoróżowy pluszowy króliczek

157,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Przedstawiamy Państwu różowego króliczka świecącego w ciemności! Dzięki pojemnikowi na baterie na plecach, ta pluszowa zabawka świeci, więc jest idealna dla dzieci, które czasami boją się ciemności!

Różowy króliczek świecący w ciemności to pluszowa zabawka wyposażona w mały silniczek i baterię. Ta zabawka jest w stanie wytwarzać światło. Światło jest wytwarzane przez żarówkę LED wbudowaną w zabawkę. Różowy króliczek świecący w ciemności to bardzo urocza i zabawna zabawka dla dzieci.

biała gwiazda dekoracyjna
Różowy pluszowy królik Luminous Rabbit Pluszowe zwierzęta 87aa0330980ddad2f9e66f: 75cm

Jasnoróżowy pluszowy króliczek

Jasnoróżowy pluszowy królik uwielbia dzieci! Uwielbia się z nimi bawić i dawać im dużo miłości! Oto wspaniała zabawka do przytulania! Jasnoróżowy pluszowy króliczek to różowy pluszowy króliczek z jasnymi oczami. Jest miękki w dotyku i idealny do przytulania. Ma również małe światełko, które zapala się po naciśnięciu przycisku na jego brzuszku. Ta pluszowa zabawka jest świetnym towarzyszem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych zabawek dla królików

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych zabawek przedstawiających najsłodsze zwierzątko domowe: królika! To zwierzę jest symbolem dynamizmu i radości życia! Będzie towarzyszył zarówno młodszym, jak i starszym podczas wszystkich ich przygód!

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

75cm

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe