-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Pluszowy króliczek truskawkowy

90,00 134,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Przedstawiamy Państwu pluszowego króliczka truskawkowego! Zgadli Państwo, ona uwielbia te owoce! Szczególnie lubi dzikie truskawki, więc uwielbia chodzić na spacery po lesie, aby je znaleźć i zrobić sobie małą przekąskę! Jeśli przyjdą Państwo z nią, może się nimi z Państwem podzielić!

Ten śliczny truskawkowy króliczek jest idealny do samochodu! Jest wykonany z miękkiego, milutkiego pluszu, z ładną buzią i mocnymi uszami. Ma również dwa duże nozdrza i ładne, błyszczące czarne oczy. Jest przymocowany do solidnego zadziora. Ten pluszowy królik mierzy około 30 cm wysokości, dzięki czemu idealnie nadaje się do towarzyszenia dzieciom podczas podróży samochodem. Będzie również świetnym towarzyszem zabaw w domu!

biała gwiazda dekoracyjna
Truskawkowy Królik Pluszowy Królik Pluszowe Zwierzęta 87aa0330980ddad2f9e66f: 20cm|30cm

Pluszowy króliczek truskawkowy

Pluszowy króliczek truskawkowy jest smakoszem! Jeśli ugotują mu Państwo dobry posiłek, pokocha Państwa na zawsze! Proszę nie przegapić tego wspaniałego pluszaka, który odmieni życie Państwa dziecka – to przyjaciel na całe życie! !

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych zabawek dla królików

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych zabawek przedstawiających najsłodsze zwierzątko domowe: królika! To zwierzę jest symbolem dynamizmu i radości życia! Będzie towarzyszył młodszym i starszym we wszystkich ich przygodach!

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe

Matériaux

Coton