-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Odwracalna dynia pluszowa, fluorescencyjna

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Proszę odkryć tę wspaniałą zabawkę, która zachwyci Państwa dziecko. Zabawka 2 w 1. Z jednej strony ta dynia jest bardzo wesoła ze swoim uroczym uśmiechem. Wystarczy ją obrócić, a stanie się paskudna i gorzka. Ta mała dwustronna pluszowa dynia z pewnością rozbawi Państwa dziecko. Odwracalna pluszowa dynia dla dzieci. Ta dynia ma wesołą twarz z jednej strony i smutną twarz z drugiej, więc dzieci mogą ją odwrócić, aby zmienić jej wyraz. Jest miękka i milutka, dzięki czemu jest świetnym towarzyszem do przytulania dla dzieci. Dynia jest również trwała i dobrze wykonana, dzięki czemu będzie służyć przez wiele godzin zabawy.

biała gwiazda dekoracyjna

Fluorescencyjna przytulanka

To fluorescencyjna dynia. Państwa dziecko będzie dumne nosząc tę niesamowitą zabawkę w noc Halloween. Ta wyjątkowa zabawka jest idealna dla dzieci w każdym wieku. Jedna strona to urocza dynia, a druga to przyjazny duch. Pluszowa dynia wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i jest bardzo miękka w dotyku.

Odkryj naszą kolekcję pluszaków na Halloween

Halloween najlepiej świętować w przebraniu z idealnymi pluszakami. Mamy dla Państwa szereg zabawek do przytulania na Halloween, z których wszystkie są odpowiednie dla poszukiwaczy mocnych wrażeń.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Pomarańczowy

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

0-15 ans