-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszak Pokeball Pokemon

67,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Jeśli są Państwo fanami Pokemonów, zapewne znają Państwo i kolekcjonują pokéballe, prawda? W takim razie mamy dla Państwa te miękkie pluszowe pokéballe. Proszę rzucać pokéballami w siebie nawzajem, wymyślać moce i historie z pokéballami lub je zbierać, wszystko jest możliwe.

Pokémon to seria gier wideo, kart kolekcjonerskich, kreskówek i zabawek stworzona w 1996 roku przez Satoshi Tajiri. PokéBalls to najbardziej charakterystyczne przedmioty w grach Pokémon. Te małe kule zawierają stworzenia znane jako Pokémon i można je rzucać, aby złapać dzikiego Pokémona.

Pluszowe PokéBalls są doskonałymi replikami prawdziwych PokéBalls używanych w grach i kreskówkach. Wykonane są z miękkiego materiału i mierzą około 12 cm średnicy.

biała gwiazda dekoracyjna
Pokemon Plush Pokemon Plush a7796c561c033735a2eb6c: Niebieski|Czarny|Czerwony|Fioletowy

Pokéball pluszowy

Obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i do Państwa kolekcji! Pluszowe Pokéballe są równie miękkie, co piękne. Spraw sobie przyjemność i rozsiewaj szczęście Pokemonów wokół siebie.
Ten pluszowy Pokéball jest idealnym dodatkiem do kolekcji każdego fana Pokémonów! Ma miękki, przytulny design i precyzyjne detale, które z pewnością zadowolą każdego fana. Ma średnicę 12 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania lub postawienia na półce. Proszę dodać tę pluszową piłkę Pokéball do swojej kolekcji już dziś!

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Pokémon

Pikachu, Salamèche, Bulbizare czy Carapuce? pytanie, które naznaczyło całe pokolenie… Jeśli również jesteś fanem lub nostalgicznie wspominasz uniwersum Pokémon, odkryj całą naszą kolekcję pluszaków Pokémon w naszym sklepie. Proszę złapać je wszystkie!

Pokemon pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Czarny, Czerwony, Fioletowy, Niebieski

Matériau

Coton

Dimensions

12cm