-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Pluszak Charizard Niesamowity Pokemon

134,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta pluszowa zabawka to niesamowity Dracaufeu, Pokémon, o którym marzy każde dziecko. Ognisty smok, druga ewolucja Salamèche. Zostań mistrzem ognia dzięki tej wspaniałej przytulance przedstawiającej ulubionego Pokémona, Firecracker. Jeśli Państwa dziecko jest fanem serii Pokemon, pokocha tego pluszaka Firecracker! Ta pluszowa zabawka jest inspirowana kultową szkołą z serii i jest idealna do przytulania i zabawy. Jest fachowo wykonana z wysokiej jakości materiałów i z pewnością stanie się cennym dodatkiem do kolekcji zabawek Państwa dziecka.

biała gwiazda dekoracyjna
Miękki pluszowy Pokemon pluszowy Pokemon pluszowy Materiały: Bawełna

Petarda

Jego ognisty oddech może stopić skałę. Wyrzuca z siebie potężne płomienie zdolne stopić wszystko. Ale nigdy nie kieruje swojego niszczycielskiego oddechu na słabszego wroga. Ten magiczny pluszak jest idealny dla każdego dziecka, które kocha pokemony. Wykonana z najwyższej jakości materiałów zabawka z pewnością zapewni wiele godzin zabawy i komfortu. Państwa dziecko pokocha przytulanie się do tej miękkiej i milutkiej zabawki.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Pokémon

Pikachu, Salamèche, Bulbizare czy Carapuce? pytanie, które naznaczyło całe pokolenie… Jeśli również jesteś fanem lub nostalgicznie wspominasz uniwersum Pokémon, odkryj całą naszą kolekcję pluszaków Pokémon w naszym sklepie. Proszę złapać je wszystkie!

Pokemon pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

5-15 ans

Taille

22cm

Couleur

Orange