-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Uroczy pluszowy Pikachu

112,00 224,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Pika pika pika chuuuuuu! Nasz ulubiony Pokémon, bohater serii Pokémon. Najsłodsze małe żółte stworki są dostępne w różnych rozmiarach miękkiego pluszu na szalone przygody. Ten produkt to uroczy pluszowy Pikachu, który jest idealny dla dzieci.

biała gwiazda dekoracyjna
Cute Pikachu Plush Pokemon Plush 87aa0330980ddad2f9e66f: 20cm|35cm|45cm|65cm

Pikachu

Elektryczna mysz, partner Sachy, który stanie się najlepszym przyjacielem Państwa dziecka. Przygotuj się na elektrostatyczne bitwy z tym wspaniałym pluszowym Pikachu.
Zamów naszego pluszowego Pikachu już dziś i pozwól swojemu dziecku cieszyć się godzinami zabawy i przytulania z jego nowym najlepszym przyjacielem!

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Pokémon

Pikachu, Charmander, Bulbasaur czy Squirtle? pytanie, które naznaczyło całe pokolenie… Jeśli również jesteś fanem lub nostalgicznie wspominasz uniwersum Pokémon, odkryj całą naszą kolekcję pluszaków Pokémon w naszym sklepie. Proszę złapać je wszystkie!

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Couleur

Jaune

Materiał

Bawełna

Przedział wiekowy

> 3 lata