-15% Kod DCB15 do 01/12/2023

Pluszowa zabawka Minecraft Ghast

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Czy Państwa dziecko uwielbia grę Minecraft? Pokocha tę pluszową zabawkę Ghast. Ghasty to ogromne, unoszące się w powietrzu stworzenia z Netheru, które strzelają w graczy wybuchowymi kulami ognia. Miękki pluszak przedstawiający ulubioną grę wideo Państwa dziecka. Pluszowy Ghast jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest bardzo miękki i przytulny. Ma idealny rozmiar do przytulania i z pewnością stanie się ulubioną zabawką dziecka. To także świetny sposób na pokazanie swojej miłości do Minecrafta przyjaciołom i rodzinie. Proszę zamówić pluszowego Ghasta już dziś!

biała gwiazda dekoracyjna
Minecraft Ghast Plush Minecraft Plush Gra wideo a7796c561c033735a2eb6c: Czerwony

Ghast Minecraft

Ta pluszowa zabawka Ghast zachwyci Państwa dziecko. To idealny sposób na kontynuowanie przygód w ulubionej grze bez konieczności spędzania czasu przed ekranem. Ta urocza pluszowa zabawka jest idealna dla każdego dziecka, które uwielbia grę Minecraft. Przedstawia uroczą i milutką postać Ghasta z popularnej gry wideo i z pewnością będzie hitem dla wszystkich fanów.

100% pikselowa kolekcja pluszaków Minecraft

Odkryj naszą kolekcję pluszowych zabawek z ulubioną grą wideo, Minecraft. Czy Państwa dziecko jest kreatywne i pasjonuje się tą grą konstrukcyjną? W takim razie proszę zaskoczyć je pluszową zabawką Minecraft.
Minecraft pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Czerwony

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

2-15 ans

Taille

15cm