-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszowy ocelot Minecraft

72,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Czy Państwa dziecko uwielbia grę Minecraft? Pokocha tę miękką przytulankę ocelota. To nieszkodliwe stworzenie, które będzie chciało się przytulać przez cały czas.

Ten pluszowy ocelot to idealny prezent dla każdego fana Minecrafta! Państwa dziecko pokocha przytulanie się do swojej nowej ulubionej zabawki, a Państwo z przyjemnością zobaczą uśmiech na jego twarzy.

Ta wysokiej jakości pluszowa zabawka jest wykonana z miękkiego, wytrzymałego materiału, który wytrzyma wiele przytulania. Można ją również prać powierzchniowo w razie wypadków.

Co najważniejsze, ten pluszowy ocelot jest oficjalnie licencjonowanym produktem Minecraft, więc mogą Państwo spać spokojnie, wiedząc, że dają swojemu dziecku wysokiej jakości zabawkę.

biała gwiazda dekoracyjna
Ocelot Minecraft Pluszowy Minecraft Pluszowa gra wideo a7796c561c033735a2eb6c: Żółty

Ocelot Minecraft

Oceloty pojawiają się w dżungli. Urocze zwierzę prosto z ulubionej gry wideo Państwa dziecka, które trzeba mieć! Nie czekaj dłużej, zamów nowego ulubionego pluszowego ocelota Minecraft już dziś! Ten pluszowy ocelot to pozycja obowiązkowa dla każdego dziecka, które uwielbia grę Minecraft!

100% pikselowa kolekcja pluszaków Minecraft

Odkryj naszą kolekcję pluszowych zabawek z ulubioną grą wideo, Minecraft. Czy Państwa dziecko jest kreatywne i pasjonuje się tą grą konstrukcyjną? W takim razie proszę zaskoczyć je pluszową zabawką Minecraft.
Minecraft pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Żółty

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

2-15 ans

Taille

22cm