-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Nita Brawl Stars pluszowy

90,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj tę niesamowitą postać z gry wideo Brawl Stars dzięki tej pluszowej zabawce Nita Brawl Stars. Nita to postać, która wie, jak atakować, ale ta pluszowa zabawka uwielbia też się przytulać.

Dla fanów gry wideo to zwycięska kombinacja.

Przedstawiamy Państwu pluszową zabawkę Nita Brawl Stars! Ta urocza zabawka jest idealna do przytulania i zabawy. Ten pluszak z postacią Nity z popularnej gry Brawl Stars z pewnością ucieszy każde dziecko. Wykonany z miękkich materiałów wysokiej jakości pluszak Nita Brawl Stars z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

biała gwiazda dekoracyjna
Nita Brawl Stars Plush Brawl Stars Plush Gra wideo a7796c561c033735a2eb6c: Pomarańczowy|Zielony

Niesamowity i fantastyczny pluszak

Nita to agresywna postać, której głównym celem jest wywieranie presji na przeciwnikach i zmuszanie ich do wycofania się dzięki jej niedźwiedziowi i szerokiej strefie ataku. Ataki te to fale uderzeniowe, które mają umiarkowany zasięg i mogą trafić kilku wrogów. Skorzystaj z tego niesamowitego i fantastycznego pluszaka Nita Brawl Stars, aby uszczęśliwić swoje dziecko. Ten pluszak jest świetny!

Kolekcja pluszaków Brawl Stars

Czy Państwo też są fanami Brawl Stars? Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych zabawek z rewelacyjnej gry mobilnej Brawl Stars. Dołącz do swoich ulubionych bohaterów i przeżyj niesamowite przygody.
Brawl Stars pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Pomarańczowy, Zielony

Matériau

Coton

Rozmiar

23cm