-10% Kod DCN10 do 01/01/2024

Kapitan Ameryka tsum tsum pluszowy

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Kapitan Ameryka przybył do tsum tsum plush i jest gotowy do zabawy z Państwa dzieckiem, dopóki nie straci swoich supermocy! Ta postać Marvela zapewni tysiące wspólnych zabaw, a Państwo i Państwa dziecko spędzicie razem niesamowity czas!

Przytulanka Tsum Tsum Captain America to tajemnica dla fanów Marvela! Ten uroczy pluszak z tkaniny jest inspirowany kultową postacią Kapitana Ameryki, z jego wspaniałymi czerwonymi i niebieskimi skrzydłami. Tsum Tsum Captain America ma idealne proporcje i zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych!

biała gwiazda dekoracyjna
Tsum Tsum Captain America Plush Tsum Tsum Uncategorized a7796c561c033735a2eb6c: Wielokolorowy

Jeden z ulubionych superbohaterów dzieci

Kapitan Ameryka to jedna z najbardziej znanych postaci Marvela i jeden z ulubionych superbohaterów dzieci, ze swoją czerwoną tarczą. Proszę podarować tę pluszową zabawkę tsum tsum na Boże Narodzenie, a Państwa syn będzie bardzo szczęśliwy. Kapitan Ameryka jest niekwestionowanym przywódcą Avengers i nie bez powodu! Jest odważny, silny i zawsze gotowy do walki o to, co słuszne. Teraz Państwa maluch może mieć swojego własnego Kapitana Amerykę, którego wszędzie ze sobą zabierze, dzięki temu uroczemu pluszakowi Captain America Tsum Tsum.

Miniaturowy pluszak

Przytulanki Tsum tsum to rodzaj miniaturowych pluszowych zabawek, bardziej odpowiednich dla niemowląt, ale które mogą być również postrzegane jako przedmiot kolekcjonerski przez dorosłych, przypominający czasy dzieciństwa.
Disney - Pluszowe postacie, 9 cm mini pluszak, kreskówka, prezent dla dzieci, figurki kolekcjonerskie Uncategorized a7796c561c033735a2eb6c: Wielokolorowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Wielokolorowy

Rozmiar

9cm

Matériau

Coton

Tranche d'âge

<3ans