-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Jack tsum tsum pluszowy

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj naszą najnowszą nowość, ducha Jacka teraz w pluszu tsum tsum! Ta pluszowa zabawka stanie się nowym przyjacielem Państwa dzieci, które nie będą chciały się z nią rozstać. To świetny prezent dla Państwa dzieci lub przyjaciół na Boże Narodzenie.

Ten pluszak Tsum Tsum Jack jest idealny dla fanów słynnej serii Disneya! Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i ma bardzo uroczy design, dzięki czemu jest doskonałym wyborem na prezent zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pluszak spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości, jakich można oczekiwać od produktów Disneya.

biała gwiazda dekoracyjna
Tsum Tsum Jack Plush Tsum Tsum Uncategorized a7796c561c033735a2eb6c: Wielokolorowy

Bardzo popularny wśród dzieci

Ta postać jest bardzo popularna wśród dzieci, dlatego jest teraz dostępna jako pluszowa zabawka Tsum Tsum, aby Państwa dziecko mogło się nią cieszyć. Pluszowa zabawka Tsum Tsum Jack to uroczy i zabawny mały potwór. Wykonany jest z miękkiego, pluszowego materiału, dzięki czemu jest bardzo przyjemny w dotyku. Jaskrawe kolory i wyjątkowy wygląd tego pluszaka zachwycą każdego, kto go zobaczy!

Miniaturowy pluszak

Przytulanki Tsum tsum to rodzaj miniaturowych pluszowych zabawek, bardziej odpowiednich dla niemowląt, ale które mogą być również traktowane jako przedmiot kolekcjonerski przez dorosłych, przypominający czasy dzieciństwa.
Disney - Pluszowe postacie, 9 cm mini pluszak, kreskówka, prezent dla dzieci, figurki kolekcjonerskie Uncategorized a7796c561c033735a2eb6c: Wielokolorowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Wielokolorowy

Rozmiar

9cm

Matériau

Coton

Tranche d'âge

<3ans