-10% Kod DCN10 do 01/01/2024

Przytulanka tsum tsum Souillon

67,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Kto nie pamięta Duszka? Przytulanki, która zawsze i wszędzie towarzyszyła Lilo. Teraz także Państwa dzieci mogą mieć pluszaka Lilo w specjalnej wersji! Ten tsum tsum pluszak jest tutaj, aby uszczęśliwić dzieci i aby mogły wyobrazić sobie siebie na miejscu Lilo!

Pluszak Tsum Tsum Souillon to idealne akcesorium do uzupełnienia kostiumu bandyty lub po prostu do zabawy z przyjaciółmi! Jest wykonany z pięknego czerwonego materiału z czarno-białymi nadrukami oryginalnej postaci i ma mały kolczyk z boku. Jest miękki w dotyku i idealny dla dzieci w wieku od 3 lat.

biała gwiazda dekoracyjna
Tsum Tsum Souillon Plush Tsum Tsum Uncategorized a7796c561c033735a2eb6c: Wielokolorowy

Strach na wróble

Ten mały pluszak tsum tsum wygląda jak strach na wróble, ale dzieci uwielbiają go i jego panią Lilo, które są ulubionymi postaciami z kreskówek milionów ludzi. Souillon to śliczny tsum tsum o szaro-białej sierści i dużych, wyrazistych oczach. Jest miękki w dotyku i idealny do przytulania. Souillon jest doskonałym towarzyszem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, ponieważ jest łatwy do kochania i opieki.

Miniaturowy pluszak

Przytulanki Tsum tsum to rodzaj miniaturowych pluszowych zabawek, bardziej odpowiednich dla niemowląt, ale które mogą być również postrzegane jako przedmiot kolekcjonerski przez dorosłych, przypominający czasy dzieciństwa.
Disney - Pluszowe postacie, 9 cm mini pluszak, kreskówka, prezent dla dzieci, figurki kolekcjonerskie Uncategorized a7796c561c033735a2eb6c: Wielokolorowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Wielokolorowy

Rozmiar

9cm

Matériau

Coton

Tranche d'âge

<3ans