-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Pluszowy smok Lightning Fury

134,00 224,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj tego wspaniałego pluszowego smoka Furie Éclair, uroczego małego białego smoka. Bohater kreskówki Dragons, nazywa się Furie Éclair.

Ta mała smoczyca jest bardzo zdeterminowana, wesoła i współczująca. Urocza smoczyca, która zabierze Państwa dziecko na szalone przygody.

Witamy w świecie Furie Éclair, gdzie królują smoki! Ten uroczy pluszowy smok jest idealny do przytulania, zabawy i dekoracji dziecięcego pokoju.

biała gwiazda dekoracyjna
Czarny bezzębny smok Fantastic Plush Rozmiar: 60 cm

Miękka, magiczna przytulanka!

Ten wspaniały pluszak jest bardzo dobrze znany z filmu Dragons, Lightning Fury to gatunek bardzo podobny do Night Furies, fizycznie, duża różnica polega na tym, że Lightning Fury jest biały z błyszczącym efektem. Państwa dziecko pokocha zabawę z tą uroczą smoczycą i poczuje się z nią bezpiecznie. Pluszowa smoczyca Furie Éclair jest fachowo wykonana z miękkim futrem, błyszczącymi łuskami i długim ogonem. Z pewnością stanie się ulubionym towarzyszem dziecka do przytulania.

Smok, legendarny ptak

Smok jest symbolem pierwotnej mocy. Jest panem wszystkich żywiołów: ognia, wody, powietrza i ziemi. Jako duchowy przewodnik, jest potężnym sprzymierzeńcem w naszym codziennym życiu dzięki swoim niesamowitym właściwościom regenerującym i potężnym. Odkryj wszystkie nasze smocze pluszaki z gorącymi promocjami na stronie internetowej.
Smok pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériau

Coton

Tranche d'âge

0-15 ans

Kolor

Biały