-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Przytulanka kucharz Ratatuj

179,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Wspaniała przytulanka naszego przyjaciela Ratatouille, w komplecie z fartuchem i czapką szefa kuchni. Najfajniejszy szczur, który zabiera nas na niezwykłe i bardzo smaczne kulinarne przygody. Szukają Państwo milutkiej, uroczej pluszowej zabawki dla swojego dziecka? Proszę szukać dalej niż pluszowy ratatouille! Ten pluszowy ratatouille jest idealny dla dzieci w każdym wieku i z pewnością stanie się ukochanym przyjacielem z dzieciństwa. Pluszowy ratatouille jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest bardzo miękki i przytulny. Państwa dziecko pokocha przytulanie się do tego uroczego i milutkiego pluszaka ratatouille.

biała gwiazda dekoracyjna
Szef kuchni Ratatouille Pluszowy Disney Rozmiar: 35 cm

Ratatuj

Rémy ma przepis na szczęście! Miękka pluszowa zabawka, dzięki której przeżyją Państwo szalone przygody naszego ulubionego szczura Ratatouille. Ta zabawka jest również idealna do zabawy, zapewniając godziny zabawy i śmiechu. Zamów pluszaka Ratatouille już dziś i pozwól swojemu dziecku cieszyć się towarzystwem tego futrzanego przyjaciela! Pokochają go Państwo!

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Disneya

Odkryj naszą kolekcję pluszaków z ulubionymi bohaterami kreskówek: Król Lew, Mała Syrenka, Lilo i Stich, Mickey, Królowa Śniegu i wielu innych. Proszę odkryć wszystkie nasze pluszowe zabawki Disneya na naszej stronie internetowej.
Disney pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Taille

35cm

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

2-15 ans