-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Zielona pluszowa małpka kawaii

90,00 314,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Zielona pluszowa małpka kawaii jest dostępna w kilku rozmiarach, do zabawy lub dekoracji, małpka jest zawsze dobrym towarzystwem. To tak bliskie nam zwierzę o uroczej twarzy i miękkim futerku zachwyci Państwa małą dziewczynkę lub chłopca. Stanie się wspaniałym towarzyszem zabaw Państwa dziecka, które będzie mogło wymyślać wiele historii ze swoją ulubioną pluszową małpką.

Nasza pluszowa małpka jest wykonana z miękkich i wytrzymałych materiałów. Państwa dziecko pokocha jej puszyste futerko, uroczą buzię i długi ogon. Ponadto ma idealny rozmiar do przytulania i noszenia.

Niezależnie od tego, czy Państwa dziecko bawi się w domu, czy zabiera swoją pluszową małpkę na wycieczkę, z pewnością będzie miało wiele godzin zabawy. Dlaczego więc czekać? Proszę zamówić nowego najlepszego przyjaciela swojego dziecka już dziś!

biała gwiazda dekoracyjna
Brown Monkey Plush kawaii Plush Monkey Plush Animals a7796c561c033735a2eb6c: Brown

Urocza zielona małpka

Zielona pluszowa małpka kawaii jest bardzo miękka, więc można ją przytulać bez umiaru. Proszę się nie wahać i podarować swojemu dziecku zwierzaka z lasu tropikalnego, z którym przeżyje wiele przygód.

Proszę uzupełnić energię z ulubioną małpką

Czuła, inteligentna, ciekawska i bardzo towarzyska, małpka jest idealnym towarzyszem. Jeśli lubią Państwo biegać, skakać i kręcić się przez cały dzień, małpka jest dla Państwa.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Zielony

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans