-10% Kod DCN10 do 01/01/2024

Śliczna przytulanka ośmiornica z cebuli

72,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta urocza biało-zielona ośmiornica z dużymi, zabawnymi ustami wydaje dźwięk, gdy naciśnie się jej głowę w kształcie cebuli. Ta urocza mała ośmiornica jest wykonana z miękkich, wysokiej jakości materiałów i z pewnością stanie się nowym najlepszym przyjacielem Państwa dziecka. Pluszowa zabawka jest idealna do przytulania i stanowi świetny prezent dla dzieci w każdym wieku. Pluszowa ośmiornica Cute Onion jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i jest bardzo miękka w dotyku, dzięki czemu idealnie nadaje się do przytulania.

biała gwiazda dekoracyjna
Cute Onion Octopus Plush Animals Pluszowa ośmiornica a7796c561c033735a2eb6c: Zielony

Śliczna przytulanka ośmiornica z cebuli

Niemowlęta w pierwszej kolejności reagują na dźwięki i naturalnie lubią przytulanki, które wydają dźwięki, więc ta urocza zabawka mierzy 20 cm i będzie wiernym towarzyszem Państwa dziecka, a kiedy skończą się bawić, mogą przytulić się do swojego nowego przyjaciela na drzemkę. Ta urocza zabawka z pewnością stanie się nowym najlepszym przyjacielem Państwa dziecka, które pokocha jej uśmiech i miękkie ciało.

Przyjaciel nurków

Chociaż mogą wyglądać przerażająco, niektóre ośmiornice mogą dotrzymywać towarzystwa nurkom, a nawet bawić się z nimi. Państwa maluch pokocha jej uroczą twarz i miękkie, futrzane ciało. Co więcej, będą Państwo zadowoleni wiedząc, że ta przyjazna dla środowiska zabawka została wykonana z ekologicznych materiałów.
Rysunek ośmiornicy grającej muzykę

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Zielony

Matériau

Peluche

Tranche d'âge

> 3 ans

Rozmiar

20cm