-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Miękka pluszowa małpka

112,00 157,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Odkryj miękką, milutką pluszową małpkę, która jest tak urocza, że nie można się powstrzymać od przytulania i całowania! Idealny prezent od urodzenia, który pozostanie z Państwa dzieckiem przez cały okres jego młodości!

Ta mała pluszowa małpka jest absolutnie urocza! Jest bardzo miękka w dotyku i idealna do przytulania. Jest również bardzo dobrze wykonana, z ładnym pluszem i solidnymi szwami. Jest świetnym towarzyszem dla dzieci i będzie idealnym prezentem zarówno dla młodszych, jak i starszych!

biała gwiazda dekoracyjna
Miękka małpka pluszowa pluszowa małpka pluszowa 87aa0330980ddad2f9e66f: 35cm|48cm

Miękka pluszowa małpka

Pluszowa małpka jest pełna miłości i radości! Uwielbia opiekować się dziećmi, ale także sprawiać, że się śmieją i są szczęśliwe! Miękka pluszowa małpka to urocza i milutka pluszowa zabawka. Jest wykonana z miękkiego, puszystego materiału i ma uroczy wyraz twarzy. Ma białe policzki i psotny uśmiech, który z pewnością roztopi każde serce. Jest również świetną przytulanką zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Proszę uzupełnić energię z ulubioną małpką

Czuła, inteligentna, ciekawska i bardzo towarzyska, małpa jest idealnym towarzyszem. Jako roślinożercy, mają bardzo potężną energię! Jeśli więc lubią Państwo biegać, skakać i kręcić się przez cały dzień, małpka jest dla Państwa.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe