-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Realistyczny pluszowy leniwiec dla dzieci

112,00 179,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Proszę nie przegapić tej wyjątkowej okazji, naszego pluszowego leniwca, idealnej przytulanki do zabawy dla Państwa dzieci, która będzie im towarzyszyć wszędzie bez przerwy!
Ten leniwiec jest dostępny w dwóch rozmiarach, dzięki czemu mogą Państwo wybrać ten, który najbardziej Państwu odpowiada.

Proszę wybrać leniwca na podstawie rozmiaru, który jest dla Państwa odpowiedni, ponieważ istnieją różne rozmiary dla każdego. Przytulanki leniwce są realistyczne i wyglądają jak żywe! Pluszowe leniwce mają piankowe poduszki wewnątrz nóg i ciała, dzięki czemu są wygodne do przytulania.

biała gwiazda dekoracyjna
Realistyczny Pluszowy Leniwiec dla Dzieci Leniwiec Pluszowe Zwierzęta a7796c561c033735a2eb6c: Brązowy

Spokojne zwierzę

Leniwiec to zwierzę, które ma wiele zalet dla dzieci, ponieważ jest spokojnym zwierzęciem, które przekazuje to samo zachowanie swoim dzieciom. Proszę cieszyć się tym pluszowym leniwcem, Państwa dziecko go pokocha! Ten pluszowy leniwiec to doskonały prezent dla miłośników przyrody i zwierząt! Zarówno młodsi, jak i starsi pokochają tę miękką, realistyczną przytulankę. Doskonale nadaje się do pieszczot i zabawy. Ten realistyczny pluszowy leniwiec ma miękkie, elastyczne ciało, nadające mu bardzo realistyczny wygląd. Jakość materiału jest nienaganna, dzięki czemu pluszak jest wyjątkowo trwały.

Kolekcja leniwców

Odkryj naszą kolekcję pluszowych leniwców, nie przegap wszystkich naszych modeli, w których możesz znaleźć najlepszego przyjaciela swoich dzieci. Państwa dzieci pokochają te spokojne leniwce, idealne na dobranoc.
Futrzany leniwiec pluszowy leniwiec pluszowy 87aa0330980ddad2f9e66f: 32 cm

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Brązowy

Rozmiar

50cm, 70cm

Matériau

Coton