-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Dzianina pluszowa koala

224,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Proszę odkryć naszego wspaniałego dzianinowego pluszaka koala, idealnego dla wszystkich dzieci. Ten pluszak jest idealny zarówno dla starszych dzieci, jak i niemowląt. Gdy już go Państwo dostaną, Państwa syn nie będzie chciał go puścić! Aby pomóc Państwu jeszcze bardziej, ten pluszak jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.
Młody dzianinowy koala z Carrefour o łagodnym wyrazie twarzy jest idealny dla małych chłopców i dziewczynek, którzy lubią bawić się swoimi pluszakami. Dzieci mogą bawić się kładąc swojego nowego przyjaciela do snu i całując go przed zaśnięciem. Mierzy 21 cm wysokości i można go prać ręcznie.

biała gwiazda dekoracyjna
Dzianina pluszowa koala Dzianina pluszowa a7796c561c033735a2eb6c: Niebieski|Szary

Inny rodzaj pluszu

Ta pluszowa zabawka różni się od tych, do których są Państwo przyzwyczajeni – to pluszowa zabawka z dzianiny. Ta pluszowa zabawka jest idealnym prezentem dla wszystkich dzieci w Państwa życiu. Pluszowe misie Tricot to linia wysokiej jakości pluszowych produktów o unikalnym wzornictwie. Te pluszowe misie są wykonane ręcznie z najwyższej jakości materiałów, co nadaje im bardzo realistyczny wygląd i dotyk. Dzianinowe misie koala są idealne dla dzieci i dorosłych szukających wyjątkowego i oryginalnego prezentu. Te pluszowe misie mierzą około 21 cm wysokości. Są wypełnione nietoksycznymi koralikami ze spienionego polistyrenu, które nadają im miękkość i wygodę. Misie Knit Koala mają błyszczące czarne plastikowe oczy i łagodny, przyjazny wyraz twarzy, który sprawia, że są naprawdę ujmujące.

Zabawa dla dzieci

Pluszowe zabawki z dzianiny są świetną zabawą dla dzieci, od niemowląt po nastolatki, i mogą być wspaniałym towarzyszem dzieciństwa dla tysięcy dzieci, odgrywając bardzo ważną rolę w ich rozwoju.
Knitted Rabbit Plush a7796c561c033735a2eb6c: Biały|Żółty

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Niebieski, Szary

Rozmiar

25cm

Matériau

Coton

Tranche d'âge

2-4 ans