-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Brązowy sweter z misiem

76,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Miś w brązowym sweterku będzie Państwa życiowym partnerem przez całe dzieciństwo! Pocieszy Państwa, gdy będą Państwo smutni i zapewni słodkie sny w nocy! Przedstawiamy nowego najlepszego przyjaciela na całe życie!

Pluszowy Miś Brown Pullover to najlepszy pluszowy miś na świecie. Jest bardzo miękki i ma piękny brązowy sweter. Jest idealny do przytulania i dla małych dzieci. Małe paluszki dziecka nie będą w stanie oprzeć się jego miękkości i pokochają go!

biała gwiazda dekoracyjna
Pluszowy miś niebieski sweter Pluszowy miś Pluszowe zwierzęta Materiały: Bawełna

Brązowy sweter z misiem

Przytulanka z uroczą, małą buzią! Czeka tylko, aż ją Państwo ucałują i zabiorą na przygodę! Pluszowy miś w brązowym swetrze to pluszowy miś w ciemnobrązowym swetrze z dzianiny. Jest wykonany z miękkiego i puszystego pluszu, idealnego do przytulania. Miś ma uroczo zaspany wyraz twarzy i ciemnobrązowe futerko, które jest niezwykle miękkie w dotyku. Jego oczy świecą na jasnoniebiesko i ma małe różowe usta.

Papa Bear

Niedźwiedź uosabia boskość, symbol władzy, odnowy, a nawet królewskości, ponieważ przez długi czas był symbolicznie królem zwierząt! Istnieje bardzo silna więź między dziećmi a niedźwiedziami, które zawsze dodają im otuchy.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Matériaux

Coton

Tranche d'âge

> 3 ans

Sexe

Unisexe

Taille

30cm