-10% Kod SPG10 do 26/06/2024

Pluszak Pokémon Zekrom

117,00 

Brak w magazynie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Przedstawiamy nasz niesamowity pluszowy Pokémon Zekrom, który jest super miękki i niesamowitej jakości, aby Państwa dziecko mogło się nim cieszyć.

Ten legendarny Pokémon jest maskotką Pokémon White i jest czarnym smokiem z niebieskim rogiem z tyłu głowy.

Zekrom, głęboko czarny Pokémon. Czerpie moc z burz, aby wzmocnić swoje ataki. Zekrom zyskał miano króla ekstremów, stając się pierwszym legendarnym Pokémonem w wersji Black. Odwrotna sytuacja miała miejsce w przypadku Reshirama, który stał się pierwszym legendarnym Pokémonem w wersji White. Zekrom został schwytany przez trenerów, którzy chcieli uzupełnić swój Pokédex Sinnoh.

biała gwiazda dekoracyjna

Super miękki!

Jeśli Państwa dziecko jest wielkim fanem Pokémonów, proszę podarować mu tego pluszaka Pokémon Zekrom, który jest wysokiej jakości i bardzo miękki.
Zekrom to legendarny Pokémon piątej generacji typu smoczego.
Oficjalny pluszak Zekrom jest już dostępny! Ten piękny, wysokiej jakości pluszak reprezentuje legendarnego Pokémona elektroterapii piątej generacji. Zekrom to ogromny, potężny pokémon o czarnym, elektrycznym futrze.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Pokémon

Pikachu, Salamèche, Bulbizare czy Carapuce? Jeśli są Państwo fanami lub nostalgicznymi fanami uniwersum Pokémon, prosimy odkryć całą kolekcję pluszaków Pokémon w naszym sklepie. Proszę złapać je wszystkie!

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

35cm

Kolor

Czarny

Matériau

Coton