-10% Kod DCN10 do 01/01/2024

Pluszak Pikachu Przebrany za Mega Fireball X

134,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Nasz przyjaciel Pikachu jest przebrany za innego Pokémona, Mega Fireball X. Dzięki małej, zdejmowanej pelerynie mogą Państwo przekształcić swojego ulubionego Pokémona w jedną z najpotężniejszych ewolucji Firecrackera.

Ten uroczy Pikachu jest przebrany w kostium Mega Fireball X i gotowy do walki! Uroczy i milutki Pikachu jest idealny dla fanów Pokemonów w każdym wieku!

biała gwiazda dekoracyjna
Pikachu Plush przebrany za Mega Flintstones X Pikachu Plush Flintstones Pokemon Plush a7796c561c033735a2eb6c: Żółty

Pikachu w przebraniu

Historia głosi, że kiedy Pikachu przebiera się za Draco, może również przejąć jego moce. Odtwórz bitwy Pokémon w swojej kolekcji pluszaków.
Pikachu w przebraniu Mega Fireball X to pluszowa zabawka z serii Pokémon. Jest żółty z niebieskimi akcentami. Jego oczy są okrągłe, a ogon ma kształt pioruna.
Pikachu nosi kostium Mega Lightning Bolt X, który nadaje mu wygląd słynnego Pokémona. Kostium jest wykonany z elastycznego materiału i można go łatwo zakładać i zdejmować. Pikachu jest świetnym towarzyszem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest to oficjalnie stemplowany Pokémon i będzie świetnym dodatkiem do Państwa kolekcji.

Proszę odkryć naszą kolekcję pluszaków Pokémon

Pikachu, Salamèche, Bulbizare czy Carapuce? pytanie, które naznaczyło całe pokolenie… Jeśli również jesteś fanem lub nostalgicznie wspominasz uniwersum Pokémon, odkryj całą naszą kolekcję pluszaków Pokémon w naszym sklepie. Proszę złapać je wszystkie!

Pokemon pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Żółty

Matériau

Peluche

Tranche d'âge

0-15 ans

Taille

20cm