-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszak Pikachu Pokemon Oryginalna Detektywistyczna

184,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Szukają Państwo zabawnego, milutkiego towarzysza? Proszę szukać dalej niż oryginalny pluszowy detektyw Pokemon Pikachu! Ta urocza mała postać jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jest miękki i milutki, i z pewnością wywoła uśmiech na Państwa twarzy. Pikachu to ulubiony elektryczny pokémon wszystkich, a teraz może być Państwa pluszakiem! Ma na sobie kapelusz detektywa, tak jak w przebojowym serialu animowanym.

biała gwiazda dekoracyjna

Proszę rozpocząć śledztwo!

Czy lubią Państwo Pokemony? Kochają Państwo Pikachu? Cóż, teraz mogą Państwo mieć swojego własnego detektywa Pikachu, który rozwiąże wszystkie Państwa zagadki! Ten oryginalny pluszowy detektyw Pokemon Pikachu jest właśnie tym, czego potrzebujesz, aby pomóc ci złapać wszystkich winowajców. Jest miękki i milutki, więc idealnie nadaje się do przytulania, ale ma też nos do wąchania wskazówek.

Urocze!

Przedstawiamy Państwu oryginalnego pluszowego detektywa Pikachu! Ten Pokemon z edycji specjalnej jest gotowy rozwiązać wszystkie Państwa zagadki dzięki swoim umiejętnościom detektywistycznym. Ten Pikachu jest ubrany w kapelusz detektywa. Jak każdy dobry detektyw wie, łapanie przestępców wymaga szybkiego refleksu i bystrych zmysłów, a ten Pikachu ma oba te cechy w pikach. Jest on również lojalnym partnerem, który zawsze będzie u twego boku, gotowy do pomocy, gdy będziesz go potrzebować.

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Żółty

Matériau

Coton