-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszowa truskawka Hello Kitty

202,00 314,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta wspaniała truskawkowa przytulanka Hello Kitty jest tak samo urocza jak mały kot Hello Kitty trzymający w łapkach małą różową truskawkę.

To przytulanka, w którą aż chce się wgryźć. Państwa dziecko będzie zachwycone mając ją w swojej sypialni do zabawy lub zasypiania.

Hello Kitty jest tutaj, aby pomóc! Ta urocza pluszowa zabawka z pewnością stanie się Państwa ulubieńcem. Mierząca 30 cm wysokości Hello Kitty jest idealna do przytulania i zabierania na różnego rodzaju przygody. Dzieci pokochają zabawę z tą uroczą zabawką, a Ty pokochasz świadomość, że Hello Kitty zawsze służy pomocą (lub łapką). Super miękka i milutka, Hello Kitty jest obowiązkowa dla wszystkich fanów kultowej postaci.

biała gwiazda dekoracyjna
Hello Kitty Strawberry Plush Hello Kitty Plush Manga 87aa0330980ddad2f9e66f: 30cm|40cm

Oryginalna przytulanka!

Magiczna przytulanka dla Państwa córki, która doda odrobinę miękkości do dnia Państwa dziecka. Ta oryginalna przytulanka jest tak urocza, że oszaleliśmy na jej punkcie i ma malutką truskawkę.

Najsłodszy Hello Kitty w historii

Hello Kitty to z pewnością najsłodszy mały kot w Internecie. Wszyscy go kochają i można go spotkać w każdej możliwej sytuacji. Proszę odkryć naszą pełną kolekcję pluszaków Hello Kitty na stronie.
Przytulanka Hello Kitty

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Róża

Matériau

Coton