-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszowa zabawka Phoenix Crow Brawl Stars

157,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ten pluszak, prosto z gry wideo Brawl Stars, to postać Crow w skórze Feniksa. Pluszowy Phoenix Crow Brawl Stars to jedna z najrzadszych i najpotężniejszych legendarnych postaci. Jeśli Państwa dziecko jest fanem tej gry, z pewnością ucieszy się z pluszowej zabawki przedstawiającej jego bohatera. Jeśli kochają Państwo ptaki lub zwierzęta w ogóle, ten wspaniały pluszowy feniks jest stworzony dla Państwa! Ten uroczy pierzasty pluszak jest świetnym dodatkiem do Państwa kolekcji pluszaków. Miękkie futro i realistyczne pióra sprawiają, że ten pluszak jest doskonałym prezentem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Małe czarne oczy są wykonane z tworzywa sztucznego i nie odpadają łatwo, dzięki czemu pluszak jest trwały i bezpieczny dla dzieci. Plusz jest również łatwy w czyszczeniu, wystarczy wyprać go ręcznie w zimnej wodzie i pozostawić do wyschnięcia.

biała gwiazda dekoracyjna
Phoenix Crow Brawl Stars Plush Brawl Stars Plush Gra wideo 87aa0330980ddad2f9e66f: 30cm

Idealna przytulanka dla Państwa dziecka!

Ten niesamowity pluszowy Feniks jest jednym z najbardziej legendarnych. Proszę kolekcjonować pluszowe zabawki ze swoich ulubionych gier wideo i dodać do swojej kolekcji rzadkiego, legendarnego Feniksa Kruka.

Kolekcja pluszaków Brawl Stars

Czy Państwo też są fanami Brawl Stars? Proszę odkryć naszą kolekcję pluszowych zabawek z rewelacyjnej gry mobilnej Brawl Stars. Dołącz do swoich ulubionych bohaterów i przeżyj niesamowite przygody.
Brawl Stars pluszowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

30cm

Matériau

Coton

Kolor

Czarny, Żółty