-10% Kod DCN10 do 01/01/2024

Silikonowa lampka nocna kot, pluszowa

112,00 

Na stanie

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ta pluszowa silikonowa lampka nocna kot to idealny prezent dla dzieci. Jest bardzo praktyczna w użyciu i noszeniu. Co więcej, ma przyjemne światło, które może chronić oczy Państwa maluchów. Proszę więc nie zwlekać i podarować swoim dzieciom tę idealną lampkę nocną, która ułatwi im zasypianie.

biała gwiazda dekoracyjna
Silikonowa pluszowa lampka nocna dla kota Fantastic Plush Musical Plush a7796c561c033735a2eb6c: Żółty

Łatwiejsze zasypianie

Ta pluszowa lampka nocna w kształcie silikonowego kota pomaga dzieciom łatwiej zasnąć i uzyskać głębszy, bardziej regularny sen.

Nigdy więcej strachu przed ciemnością!

Dla niemowląt lampka nocna jest istotną częścią snu, dzięki czemu można upewnić się, że nie obudzą się, gdy wokół panuje ciemność. Proszę udekorować miejsce, w którym dziecko śpi pluszową lampką nocną.
Lampka nocna pluszowy żółw gwiaździste niebo projektor pluszowy Fantastyczny pluszowy muzyczny a7796c561c033735a2eb6c: Brązowy

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Żółty

Matière

Silicone

Batterie

3 piles AAA