-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pakiet zwierząt sawanny – słoń i żyrafa

240,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Ten zestaw słoni i żyraf na sawannie jest idealny dla dzieci, które kochają wszystko, co dzikie i sawannowe. Miękkie, wysokiej jakości pluszowe zabawki są idealne do przytulania, a dzięki niskiej cenie stanowią doskonały prezent dla dzieci. Proszę obserwować, jak twarze dzieci rozjaśniają się na widok tych uroczych zwierzątek z sawanny.

biała gwiazda dekoracyjna

Idealne opakowanie dla Państwa dziecka!

Szukają Państwo zabawnego i edukacyjnego prezentu dla swoich dzieci? Zestaw słoni i żyraf jest idealny! Są miękkie, wysokiej jakości i mają niewielką cenę. Państwa dzieci będą zachwycone tym zestawem! Będą mogły poznać różne zwierzęta podczas zabawy z nimi. Proszę skorzystać z tej specjalnej oferty!

najpopularniejsze przytulanki!

Zwierzęta sawanny, słoń i żyrafa, to dwa najbardziej lubiane i najbardziej kultowe zwierzęta Afryki, a także najpopularniejsze wypchane zwierzęta. Sawanna jest domem dla wielu różnych zwierząt, ale te dwa są jednymi z najpopularniejszych. Oba są miękkie i przytulne, dzięki czemu idealnie nadają się do przytulania z dziećmi.
Zwierzęta sawanny: słoń i żyrafa Uncategorized 87aa0330980ddad2f9e66f: 25cm|40cm

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

25cm, 40cm

Kolor

Brązowy, Szary

Matériau

Coton