-10% Kod RDM10 do 01/06/2024

Żaba pluszowa ze skoczkiem

157,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • Zwrot możliwy w ciągu 14 dni
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Czy poznali już Państwo naszą pluszową żabę? Ta pluszowa zabawka jest jednym z najnowszych trendów wśród pluszaków. Dzieci uwielbiają ją ze względu na jej słodki wygląd, a także dlatego, że jest dla nich odniesieniem jako uczniów. Dając im dodatkową motywację do chodzenia do szkoły i zdobywania dobrych ocen, dlaczego nie podarować tej pluszowej żaby swojemu dziecku? Będzie zachwycona.

Ten uroczy płaz jest ubrany w miękki biały sweter z dzianiny, idealny do przytulenia się, gdy termometr zacznie spadać. Jej jasne oczy i zaraźliwy uśmiech roztopią serce każdego, a ogon w kształcie liścia przypomina o jej zielonej naturze. Małe paluszki dziecka pokochają zabawę z marszczeniami i aplikacjami na tej zabawce, a mama będzie zachwycona, wiedząc, że ten miś jest łatwy do czyszczenia w przypadku zabrudzenia.

biała gwiazda dekoracyjna
29cm pluszowe zwierzęta, 1 sztuka, miękka zabawka żaba, skoczek, zabawki dla dzieci, prezenty urodzinowe i świąteczne dla dziewczynek i chłopców Uncategorized a75a4f63997cee053ca7f1: 29cm

Torba szkolna

Ta pluszowa żaba jest dostarczana z tornistrem, co czyni ją specjalną, bardziej wyrafinowaną wersją pluszowych żab, które dzieci uwielbiają. Ta wspaniała pluszowa żaba jest niezwykle miękka i puszysta, a do tego ma na sobie wełniany sweterek, który chroni ją przed zimnem! Jest idealna do przytulania i całowania, a swoim promiennym uśmiechem rozjaśni każdy pokój!

Ręcznie haftowane

Oczy tej pluszowej żaby, a także usta, nos i sweter są ręcznie haftowane przez naszą profesjonalną krawcową, dzięki czemu pluszak jest wyższej jakości niż to, do czego są Państwo przyzwyczajeni.
29cm pluszowe zwierzęta, 1 sztuka, miękka zabawka żaba, skoczek, zabawki dla dzieci, prezenty urodzinowe i świąteczne dla dziewczynek i chłopców Uncategorized a75a4f63997cee053ca7f1: 29cm

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Rozmiar

29cm

Sexe

Unissex

Matériau

Coton