-10% Kod RDA10 do 01/05/2024

Pluszowa żaba Kermit

112,00 

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 224 PLN

  • Śledzona dostawa w Polsce
  • 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Nasze przytulanki są wykonane z miłością ♥

Przytulanka Kermit to żaba z serialu Ulica Sezamkowa, bardzo znana lalka z lat 70/80/90. Ta żaba jest bez wątpienia najbardziej znaną na świecie i prawdziwą ikoną dla wszystkich, zwłaszcza dorosłych. Proszę podarować tę żabę swojej córce i pokazać jej, jak wyglądało Państwa dzieciństwo.

Ta pluszowa żaba Kermit jest miękka w dotyku i bardzo urocza. Jest idealny dla dzieci i dorosłych, którzy kochają zwierzęta. Kermit jest kultową postacią Muppetów, a ten pluszak to świetny sposób na okazanie mu sympatii. Dzieci pokochają zabawę tą pluszową zabawką, a także będzie ona świetną ozdobą ich sypialni.

biała gwiazda dekoracyjna
Kermit the Sesame Street Frog Plush for Kids, Muppet Show Pluszowa lalka, pluszak, zabawka, zabawki świąteczne i urodzinowe, 40cm Nieskategoryzowane a7796c561c033735a2eb6c: 16cm brelok|35cm pacynka ręczna|40cm pluszowa lalka|60cm pacynka ręczna

Pomysły na podróż

Ta wypchana żaba ma za sobą tyle historii, że obecnie znajduje się w muzeum w Waszyngtonie. Świetny pomysł na wycieczkę z córką po zakupie tej ikony Muppetów. Pluszowa żaba Kermit jest częścią wspaniałej kolekcji pluszaków Muppets. Jest wykonana w USA z najwyższą starannością i z najbardziej miękkich, puszystych materiałów. Fani The Muppet Show pokochają tulenie tej małej żaby w swoich ramionach, aby poczuć chwilę czystego szczęścia. Fani gier wideo i filmów również pokochają kolekcjonowanie tego małego cudeńka.

Pierwszy Kermit

Pierwszy Kermit został stworzony z zielonej kurtki na śmietniku, a jego oczy zrobiono z piłeczki pingpongowej, z czego narodziła się ta wspaniała pluszowa zabawka.
Kermit the Sesame Street Frog Plush for Kids, Muppet Show Pluszowa lalka, pluszak, zabawka, zabawki świąteczne i urodzinowe, 40cm Nieskategoryzowane a7796c561c033735a2eb6c: 16cm brelok|35cm pacynka ręczna|40cm pluszowa lalka|60cm pacynka ręczna

O Mojpluszak

Specjalizujący się w sprzedaży miękkich zabawek, sklep internetowy Mojpluszak pozwala cieszyć się szeroką gamą produktów dla dzieci i rodziny. Ten butik z pluszakami stał się prawdziwym punktem odniesienia, oferując kolekcję produktów dla młodszych i starszych.

Mała dziewczynka badająca swojego misia za pomocą szkła powiększającego
Kilka pluszowych zabawek zwisających z nasypu

Często Zadawane Pytania

Oto czasy dostawy (średnio):

Po sprawdzeniu zamówienia przetworzymy je w ciągu 24 godzin roboczych, a następnie zamówienie zostanie wysłane w ciągu 72 godzin. Nasze paczki są zwykle dostarczane w ciągu 8 dni roboczych, jednak maksymalne opóźnienie w dostawie w dowolnym miejscu na świecie wynosi 15 dni (roboczych).

Otrzymasz powiadomienie e-mail z informacją, gdzie znajduje się Twoja paczka, abyś mógł ją bez obaw śledzić.

Cały cykl produkcji naszych pluszowych zabawek jest stale monitorowany przez profesjonalistów w naszym warsztacie, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Przeprowadzamy częste kontrole jakości, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenia z naszymi uroczymi pluszowymi zabawkami.

W Mojpluszak nic nie ryzykujesz! W rzeczywistości, jeśli rozmiar Ci nie odpowiada, pokryjemy koszty zwrotu w ciągu 14 dni, abyś mógł wymienić go na pluszaka o odpowiednim rozmiarze. Jeśli chcesz skorzystać z naszego ubezpieczenia 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy, jest ono dostępne przy kasie.

Mamy tylko kilka godzin na zmianę adresu. Jeśli adres dostawy jest nieprawidłowy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail i jak najszybciej przekaż nam prawidłowy adres dostawy. Nieprawidłowy adres dostawy może spowodować lub uniemożliwić dostawę do lokalizacji innej niż zamierzona. W takich przypadkach nie ponosimy odpowiedzialności.

Przytulanka hipopotam przechowywana w małym białym drewnianym domku
2 białe gwiazdy

Informacje dodatkowe

Kolor

Zielony

Rozmiar

40cm

Sexe

Unissex

Matériau

Coton